5 obserwujących
639 notek
154k odsłony
231 odsłon

Ujadanie Kurskiego.

Wykop Skomentuj6

To, że propagandowa telewizja przypuści atak na nowego marszałka senatu, było tak pewne, że zdziwieniem by było, gdyby Kurski tego nie zrobił. PiS ma nowego, groznego wroga w osobie nowego marszałka senatu. Rozpoczął więc wojnę na zniszczenie reputacji. Rozpoczął jak zwykle pomówieniami, kłamstwem. Coś tam powiedział o jakieś niby łapówce, luksusowych samochodach. Za chwile wymyśli bajeczki o nieudanych operacjach, śmierci pacjenta, jakiś kochankach, ukrytych kontach. Pózniej wezmie się za rodzinę, znajomych. Tak jak grillował Adamowicza i jak robi to z Dulkiewicz. Metoda się nie zmieni, wręcz będzie nawet brutalniej. Wroga trzeba zniszczyć, bo zagraża PiS. Wbrew pozorom jakie wypływa z obozu władzy, senat nie tylko zastopuje totalną władzę, ale zacznie ją rozliczać. 

Strach władzy będzie się potęgował, tak samo jak się będzie rozkręcała  szczujna Kurskiego. Metody znane i sprawdzone, więc nawalanka ruszyła. Funkcjonariusze Kurskiego przystąpili do działania. Na pierwszy rzut, twarz pseudo dziennikarza Holeckiej się wysunęła. Mamrotała coś o jakieś łapówce Grodzkiego. Zero konkretów, tylko insynuacje i przypuszczenia. Bez żadnych zahamowań wtłacza się ciemnemu ludowi przekaz, że nowy marszałek to aferzysta, łapówkarz, facet, który doprowadził szpital do bankructwa. Holecka z miną bogobojną, z powagą braku logicznego myślenia, objawia światu, jaki to zły jest człowiek. Ciekawe, czy przy goleniu, może spojrzeć w lustro nie krzywiąc się z obrzydzeniem?

Dzisiaj rozpoczęła się nagonka na Marszałka Grodzkiego. Wróg numer jeden, który nie jest umoczony w partyjne interesy. To boli PiS, uwiera, boją się właśnie takich ludzi, którzy potrafią normalnie rozmawiać, bez jakiegokolwiek uprzedzenia i nienawiści. Ich strach potęguje własnie takie działania. Wymusza odruch niszczenia. Destrukcja wszystkiego to symbol ich dobrego samopoczucia. Cała ich formacja przez kłamstwa i oszczerstwa, buduje swoja pozycje. To ich styl rządzenia, strachem przed czymś lub kimś, pokazanie przekazem, że wróg stoi u bram. 

TVPiS stał się narzędziem dla władzy bardzo istotnym. Kurski to trybik w maszynie, bez którego obecna dyktatura by nie istniała. Suweren pisowski jest karmiony papką propagandy  nienawiści, kłamstwa, obłudy, wykluczenia i braku tolerancji. Obraz który wylewa się z ekranu pisowskiej tuby propagandowej, jest narkotykiem dla ich ciemnego ludu. Nie było takiego chamstwa dziennikarskiego nawet za głębokiej komuny. To co się dzieje obecnie w owej telewizji, obarcza sumienie tylko i wyłącznie Kaczyńskiego. Jego milczenie w pewnych sytuacjach, gdy widzi co wyprawiają pseudo dziennikarzyny Kurskiego i nie reaguję, potwierdza tylko to, że tak właśnie myśli prezes. To jego milczenie i brak reakcji na zaszczucie ludzi, doprowadza do jeszcze gorszego chamstwa. 

Dzisiaj Kurski znowu dostał pozwolenie na niszczenie ludzi. Stawka jest wysoka, więc i środki muszą być adekwatne. Więc siedzą na Woronicza ludki i wymyślają strategię działania. Teraz jest Grodzki, za chwilę kandydaci opozycji na prezydenta. Nie zapominają o bieżących wrogach jak również o Tusku, który jest naczelnym wrogiem i nie wolno, żeby ciemny lud o nim nie zapomniał. Kurski wie, że jak przegra wybory prezydenckie, jego koniec będzie upokarzający. Gdyby nie Kaczyński jego głowa dawno by już poleciała. Tak więc walka opozycji o prezydenta, to również będzie walka o wyrzucenie Kurskiego z telewizji. Jest więc o co walczyć, żeby już nigdy się nie zdarzyła sytuacja jak z Pawłem Adamowiczem. To właśnie jest przykład, jak niszczy się ludzi.  Za takie działania trzeba Kurskiego trzeba ukarać. Sam ostracyzm, czy wyrzucenie poza nawias polityki już mnie wystarczy. Powinien trafić tam, gdzie będzie udzielał się jako naczelny redaktor radiowęzła więziennego.


Wykop Skomentuj6
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Kultura