5 obserwujących
603 notki
149k odsłon
239 odsłon

Funkcjonariusz Witek łże.

Wykop Skomentuj8

To usłyszeliśmy z ust funkcjonariusza Witek jest bezczelnym kłamstwem. Jej perfidia, wręcz chamstwo, pokazało, że to już strach totalny zagościł w szeregach kasty Kaczyńskiego. Niewyobrażalne łganie obrazuję, że funkcjonariusze kasty powiedzą wszystko i niestety zrobią najgorsze chamstwo. 

Witek to tylko mały trybik w kaście Kaczyńskiego. Dostała rozkaz i go wykonała. Jak zwykle rzeczywiste fakty zaorała prawdę szambem kłamstw. To co zrobiła jest wręcz niespotykane, nawet patrząc z perspektywy ponad pięciu lat działań czarnej zarazy pisowskiej.  

Wystąpienie funkcjonariuszki Witek, pokazało też jedną podstawą sprawę. Kaczyński idzie po prezydenturę w sposób najgorszy sposób. On idzie na wojnę. Totalną, czarną, brutalną, wręcz morderczą. Po to Kurskiego ratował, żeby teraz właśnie on ratował zwycięstwo. Kurski jest gotowy, przeciwnik znany, czyli Trzaskowski. I nie będzie to tylko i wyłącznie szambo chamstwa, pomówień, oszustwa, pomówień, to będzie to co spotkało Adamowcza, tylko jeszcze w najgorszym stopniu. 

To nie Witek przemawiała, to sam Kaczyński wygłosił jasny przekaz. Tylko zwycięstwo jemu się należy i nikt inny nie ma szans. To on potrzebuje tego zwycięstwa jak tlenu, teraz leżąc na deskach po ciosie spadku poparcia dla cienkoPiSa, uruchamia Kurskiego, który tak naprawdę będzie mu musiał ratować życie. 

Działaczka partyjna Witek swoim przekazem do ciemnego luda, uświadomiła znowu, wyimaginowane zagrożenie, że wróg u bram i tylko zwycięstwo cienkoPiSa uratuje Kaczyńskiego, przepraszam, Polskę. Stara strategia oparta na strachu kiedyś już zadziałała. Jeśli teraz Kaczyńskiego suweren się znowu na to nabierze, ty będą nie tylko idiotami i debilami, co pokażą, że bliższa im dyktatura, niż demokracja. Zastanów się jeden z drugim, co chcesz, wolność i swobody, czy zamknięte granicę i brak wolności obywatelskich.

Dzisiaj czarna pisowska zaraza, za swoje porażki obarcza opozycję, czyli gorszy sort. To świadczy tylko o tym, że wszyscy z kasty Kaczyńskiego, łącznie z nim, ma sraczkę w gaciach ze strachu przed porażka. Te słowa funkcjonariuszki Witek właśnie to pokazały. Nerwowość i panika, to już początek porażki.


Wykop Skomentuj8
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale