6 obserwujących
707 notek
167k odsłon
387 odsłon

Bizancjum kasty Kaczyńskiego.

Wykop Skomentuj18

Żądam od władzy pisowskiej, natychmiastowego przerwania przekopu mierzei i zaniechania budowy kaprysu Kaczyńskiego, czyli lotniska w szczerym polu. Żądam i mam takie prawo, gdyż fanaberie będą odbywać z moich podatków. Dość bizancjum i stawiania za życia sobie pomników. Niech Kaczyński za własne pieniądze sobie buduje sobie i bratu pomniki wdzięczności, za to, że zaistnieli w polityce. Żądam i ma do tego prawo.

Czasy ostatnio są ciężkie. Nie tylko dla gospodarki, lecz przede wszystkim dla zwykłych ludzi. Podwyżki podstawowych rzeczy do życia szaleją i nie widać ich końca. Nie ma dnia, żeby coś nie podrożało, nie ma też dnia, żeby Polacy nie tracili pracy. Kaczyński tego nie widzi za okien swojego gabinetu. On żyje w innym, swoim chorym świecie, gdzie nie ma biedny i nieszczęść. Dramatów ludzkich i tragedii. Jego bizancjum, wysoka emerytura i oderwanie od rzeczywistości szkodzą życiu i zdrowiu Polaków. No właśnie, zdrowie to dzisiaj najważniejsze obok pracy cel, który władza powinna się zajmować.

Żądam, żeby pieniądze na przekop mierzei i na lotnisko w szczerym polu, zostały przeznaczone dla służby zdrowia. Z naciskiem dla niepełnosprawnych i dla onkologii z większym przeznaczeniem dla dzieci. To jest priorytet jaki powinna władza obecnie realizować. Służba zdrowia to dzisiaj cel, którym wszystkim powinien  zawracać głowę. Dość jakiś fanaberii i kosztownych, niepotrzebnych wielkich inwestycji. Szczególnie, że zapaść jaka jest w leczeniu Polaków jest ogromna. Niedofinansowanie, brak szybkiej diagnozy oraz odpowiedniego, drogiego leczenia, taki jest stan polskiej służby zdrowia.  No i rzecz najważniejsza, głodowe pensje pielęgniarek, ratowników medycznych, stażystów. Na to brak pieniędzy a na fanaberie Kaczyńskiego się zawsze znajdują.

Osobna kwestia to ładowanie pieniędzy w sojusz z amerykanami. Kasta Kaczyńskiego przeznacza ogromne miliardy dolarów na rzeczy, które są albo nie potrzebne, albo są tak przepłacane tylko dlatego, żeby Trumpa zadowolić. Po co w Polsce przebywają żołnierze amerykańscy w takich ilościach, gdzie ich zdolność do czegokolwiek jest znikoma i nic nie znacząca. Po co Polska odwraca się plecami od europejskich sojuszników, którzy w lepszy i szybszy sposób zagwarantują nam bezpieczeństwo. Po co ich opłacać i to na ich warunkach. Druga kwestia to sprawa przepłacania za rzeczy, które tak naprawdę Trump nam wciska po cenach o co najmniej 1/3 większych. Przykładem jest tutaj gaz. Ten sam gaz można kupić od Kataru nie tylko tańszy, co lepszy gatunkowo. Zamiast wydawać miliardy tylko dlatego, żeby Trumpa i amerykanów zadowolić i od czasu do czasu uścisnąć rękę, to przypomina korupcyjny proceder.

Dość Kaczyński twojego bizancjum. Dość twojej zachłanności na fanaberie i zachcianki. Żądam, żeby moje podatki przeznaczone zostały na rzeczy, które są bardziej istotne dla poprawy życia i zdrowia Polaków. Dość Kaczyński!!


Wykop Skomentuj18
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka