7 obserwujących
714 notek
169k odsłon
122 odsłony

Ścieki z TVPiS.

Wykop Skomentuj3

Nigdy nie opadnie syf tępej propagandy z wyborów prezydenckich jaki zaserwowała TVPiS. Nie tylko nie opadnie, ale trzeba cały czas głośno mówić, że to co Kurski zrobił, to tak naprawdę najgorszy syf propagandowy jakiego jeszcze nie było. Desperacja i forma zagrożenia, że Duda może przegrać, uwolniła u Kurskiego najpodlejsze kłamstwa i oszczerstwa. I to z uśmiechem drwiny na twarzy ten czy tamten wylewał ścieki na przeciwnika Dudy. Dobre samopoczucie trwało, aż do końca, bez żadnego zażenowania i refleksji. Uderzali bez opamiętania, czy to dziecko, żona, ojciec, matka. Plugawość języka i przekazu była przerażająca.

Kurski wiedział i ma pewność do te pory, że cokolwiek zrobi, ma głębokie poparcie samego Kaczyńskiego. Tak naprawdę to prezesem telewizji pseudo publicznej jest sam Kaczyński. To on i jego akceptacja, zgoda pozwala na wylewanie gówna na przeciwników politycznych i nie tylko. To sam szeregowy prezes jest osobą, która pierwsza na biurku dostaję materiały, które za chwilę funkcjonariusze Kurskiego będą wygłaszać. To Kaczyński podsuwa swojemu wiernemu funkcjonariuszowi Kurskiemu, pewne sugestie i uwagi, jak należałoby uderzyć w przeciwnika. Tutaj nie ma jakieś samowoli ze strony TVPiS. Tak samo jak ataki na funkcjonariuszy z kasty Kaczyńskiego. Od czasu do czasu idą instrukcję, że temu czy tamtemu należy dać po łapkach, bo za bardzo się rozpycha. Więc Kurski mając zielone światło, oczywiście w delikatny sposób, wykona rozkaz. 

W Kaczyńskiego telewizji nic się nie dzieję przez przypadek i z zaskoczenia. To wszystko jest głęboko przemyślane i w odpowiedni sposób realizowane. Musi być przekaz tępy i arogancki. Bezczelny i z dużą formą insynuacji. Polane jest to odpowiednim paskiem i materiałem filmowym, który ma dotrzeć do ciemnego luda. Nie ma tutaj jakieś delikatności, empatii, zrozumienia. Tego głupi odbiorca nie zrozumie, nie dotrze w swojej ciemnej inteligencji do sensu i sedna. On musi mieć jaskrawy obraz, wręcz brutalny i chamski, bo to go nakręca i podnieca. Siedzi w swoim foteliku, popijając tanie piwo lub cienką herbatę i się cieszy, że Trzaskowski w sposób dywersyjny zniszczył Czajkę. Podnieca się obrazem zamordowanego Adamowicza, bo wszak był to oszust i złodziej. Im większa tępa propaganda, tym większe podniecenie i ekstaza. 

Kurwizja jest wyrocznią i jedynym oknem na świat dla plebsu Kaczyńskiego. Wszystko co jest tam pokazane jest odbierane jako pewność i prawdę. Gdy największy kłamca i propagandzista Morawiecki ogłosił w czasie wyborów, że pandemia się skończyła, ciemny pisowski lud uwierzył i wyszedł z domu. Pozamykani w domach ze strachu, szczególnie starcy, powyłazili i poczuli się już bezpiecznie, bo tak powiedział Morawiecki. Gdy po wyborach ogłosił, że wirus jest i ma się dobrze, ciemnota znowu zabarykadowała się w domach. Przecież to świadome oszustwo i bezczelne kłamstwo Morawieckiego nie wylało się z jego ust bez konsultacji. Dostał taki rozkaz, poparty odpowiednim materiałem w szczujni i dziadostwo wylazło z domów. Tak, świadomie trzeba ich tak nazywać, bo jak pokazało życie, tylko totalne dziadostwo łyka takie tępe kłamstwa i sieczkę propagandową. Nikt inteligentny nie uwierzyłby, że gdy zachorowania rosną, gdy obostrzenia są na każdym kroku, Morawiecki na czas wyborów ogłasza, że pandemia się skończyła. Taki przekaz w TVPiS był powielany w tym czasie, aż do końca wyborów. 

Kurski wie, póki ma poparcie ze strony swojego pana i władcy, czuję się bezpiecznie. Być może nikt inny by w taki sposób nie przekazywał tak tępej i ordynarnej propagandy jak Kurski. Jest sprawdzony i wierny. Oddany do końca swojej przyzwoitości i godności. Ta wierność to też spłata za zdradę i publiczne obrażanie Kaczyńskiego jakich dopuścił się zarządca TVPiS, gdy razem z Ziobro opuścił prezesa. Dlatego to co wylewa się jak szambo z Czajki, będzie dalej wypływało. Nasilać się będzie gdy nadejdą odpowiednie momenty, czy to przed wyborami, cz też gdy Trzaskowski w końcu zrealizuję swoje plany, tym bardziej gdy Kaczyński zdewastuję Warszawę i Mazowsze. Musi przecież mieć ciemny lud  odpowiedni przekaz, że to co robi Kaczyński to same dobro. I tak więc będzie pił owe ścieki wierny odbiorca kurwizji.

Wykop Skomentuj3
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale