7 obserwujących
842 notki
190k odsłon
  218   0

Polexit stał się faktem.

W dniu 18 listopada władza totalna ustami Morawieckiego rozpoczęła Polexit. Proces z wyjścia z Unii nabrał przyspieszenia. To co było niemożliwe, wręcz nierealne, dzisiaj stało się faktem. Wszystkie zaprzeczenia w kampanii wyborczej pisowskich hipokrytów, że nie będzie Polexitu, to zasłona dymna. Dzisiaj kurtyna opadła i rozpoczął się wymarsz z Europy. Plan jak widać był już wymyślony ponad pięć lat temu, lecz dzisiaj totalna, czarna władza ma pretekst do wyjścia z Unii. Pretekst, który był z pełną premedytacją zaplanowany i realizowany, krok po kroku przez pięć lat. Przez pięć lat, Kaczyński perfidnie realizował plan wyjścia europejskiej unii. 

Kaczyński już się nie cofnie. To już nie chodzi o pieniądze, bo tego nawet nie brał pod uwagę. Tutaj liczyło się zaspokojenie chorego ego Kaczyńskiego. Jego marzenia o bycie niezależnym w swoich decyzjach, planach, działaniach teraz pokazuję, że dopiął swojego celu. Od początku Kaczyński założył, że tylko prawa ustalone przez niego, wbrew zasadom panującym i obowiązującym w europie, będą wyznacznikiem Polski jaką chcesz stworzyć. 

Na początku przez 3-4 lata oszukiwał wszystkich, że plan wyjścia z Unii Europejskiej nie istnieję, że są to brednie wymyślone przez wróg, czyli opozycje. Teraz jednak sprawy już zaszły za daleko, więc i nie musi się z tym ukrywać. On jest pewien nawet, że za 3 lata wygra wybory. Jego pewność bierze się stąd, że jak pokazały wybory prezydenckie, można zafałszować i nikt się znacząco nie zorientował. Teraz plan jest podobny. Podparty, jak to wykrzyczał ostatnio, że opozycji nie powinno być w sejmie. Co owa perfidia ma oznaczać? Co miał szaleniec na myśli? Dosłownie wszystko. Łącznie z aresztowaniami. 

Morawiecki ogłosił Polexit. Odwrotu już nie będzie, tempo wyjścia będzie bardzo szybkie, radykalne, wręcz chamskie. Skutkami nikt się nie będzie przejmował. Przykłady ostatnich pacyfikacji na ulicach, pokazało, że i z tym problemem sobie Kaczyński poradzi. Skutki i efekty szybkiego Polexitu będą ogromne. Jeszcze do niedawna nikt sobie nie wyobrażał zamkniętych granic, paszportów, nikt w wręcz wyśmiewano, że nie możliwe jest blokowanie internetu. Teraz jak widać na przykładzie Rosji, Turcji, Chin, Białorusi, Węgier istnieje możliwość blokady pewnych portali. Nawet ograniczenia w uzyskaniu połączenia internetowego to prosta i szybka sprawa. Ciemny lud nie wierzy, że takie rzeczy można zrobić. Przekona się niebawem.

Sądząc po tempie, w maju Kaczyński całkowicie oderwie Polskę z Unii Europejskiej. Już nic nie stanie mu na przeszkodzie i nikt nie będzie przeszkadzał. Każde niezadowolenie będzie pacyfikował w sposób brutalny i chamski. Bojówki już ma gotowe, pokazał to 18 listopada, gdzie zamaskowani, po cywilnemu bandyci pałkami teleskopowymi pacyfikowali kobiety. Ich determinacja pokazała, że są gotowi na wszystko, wykonają każdy rozkaz. Kaczyński o tym wie, więc o porządek jest spokojny. Dalej już pójdzie z górki. Ciemnota odpowiednią narracją z kurwizji zaakceptuję zamknięte granice, ograniczenia wolności słowa i policję a raczej bandytów po cywilnemu na ulicach. 


Lubię to! Skomentuj12 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Komentarze

Inne tematy w dziale