7 obserwujących
882 notki
194k odsłony
  98   0

Jedność zwycięży.

Wszystko teraz w rękach opozycji. Bez wyjątku całej, bez rozgraniczania czy to lewa, centru czy też prawa strona sceny politycznej. Wiadomo, że do tego nie będzie pasowała Konfederacja i jej odłamy, ale inne partie powinny pokazać, że są w stanie się wspólnie zmobilizować i stworzyć front do walki o lepszą, normalną i wolną Polskę. To jest wojna, która będzie bezlitosna i bez brania jeńców. Kaczyński już pokazuję, że władzy nie ma zamiar oddać. Opozycja musi uważać, bo nastąpi następny precedens odkrycia towarzyskiego, która w razie porażki kasty Kaczyńskiego, unieważni wybory. 

Dzisiaj opozycja musi przestać grać tylko na siebie. Jednak gdy się słyszy Biedronia, Hołownię czy też Budkę, ma się wrażenie, że robią wszystko żeby było inaczej. To jest coś takiego idiotycznego, że już widać w sondażach, że lewica musi odseparować Biedronia bo pieprzy trzy po trzy. Z Hołownią jest inny problem, on już poczuł się zwycięzcą i teraz wszystkich chciałby ustawiać po kątach. Jego kaznodziejskie przemowy, głupio mądre stwierdzenia może i działają, lecz na krótką metę. Budka to problem sam w sobie. On nie tylko jest problemem ale też stwarza wrażenie, że jego partia może wygrać, co najwyżej być druga. On tąpnięcia nie widzi, bo narcyzm polityczny właśnie takie rzeczy generuje.

Opozycja ma ogromną szanse na zwycięstwo. Wszystko jest w ich rękach, bo wyborca musi mieć świadomość, że chcą tego samego. Jeśli jeden będzie ciągnął w jedną stronę, drugi w odwrotną, myśląc tylko o politycznych korzyściach, nic z tego nie będzie. Niech w końcu wezmą wezmą się do roboty, pokażą, że im tak naprawdę zależy na Polsce a nie, żeby tylko trwać w sejmie czy senacie.

Lubię to! Skomentuj1 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka