7 obserwujących
904 notki
196k odsłon
  79   1

Układy mają się dobrze.

Kasta Kaczyńskiego to jeden wielki układ. Pod każdym względem. Mogą się kłócić, kopać dołki pod sobą, ale gdy chodzi o biznesy i miliony do zagarnięcia tworzą solidną jedność. Jeśli kiedyś była jakaś czerwona ośmiornica to dzisiaj jest to z potęgowana w 100% procentach a nawet przerasta wszystkie układy jakiekolwiek kiedyś były i raczej nigdy się nie zdarzą. Oni trwają i trwać będą w tych układach jeszcze bardzo długo, nawet gdy dostaną kopa i wylądują na marginesie politycznym i społecznym, są odpowiednio zabezpieczeni. I wcale nie chodzi o milionowe odprawy jakie mają wpisane w kontrakty.

Sam Kaczyński pokazał, że układ to normalna sprawa i rzecz nawet pożądana. Chciał wybudować swoje pomniki wieże poprzez jakieś dziwne układy biznesowe. Myślał, że jego osobowość pozwoli mu za darmo coś wybudować, bez własnych środków. Gdy przyszło do zapłaty za faktury, powiedział, że od tego są sądy, czy ma zapłacić czy też niech go w tyłek pocałują. On pokazał drogę jaka teraz jest normalnością w kaście Kaczyńskiego.

Z każdym dniem wylewa się do opinii publicznej coraz większa skala różnych biznesowych układów. W tle są setki milionów złotych z budżetu państwa. Już przestali się z tym ukrywać i robią to bo im się to po prostu należy. Nepotyzm, kolesiostwo i to wszystko za zgodą właściciela kasty. Co najbardziej dziwne, wszystkie służby wiedzą, Ziobro ma informacje a patologia kwitnie i się rozwija. Swoisty parasol ochronny i poczucie bezpieczeństwa jak w przypadku Obajtka. 

Polskę oplotła nie ośmiornica. Polska to dzisiaj układ mafijny. Stworzony przez obecną władze na czele z ich szefem. Rządzą jak chcą pieniędzmi Polaków. Obdarowują się nawzajem, dają zarobić bez jakichkolwiek przetargów, dotacje wypływają strumieniami a raczej rzekami milionów złotych. Prawdziwi obraz mafijnego rządzenia. Dlatego Kaczyński jest spokojny o przyszłość. Wie, że mafii tak szybko pozbyć się nie można, jej macki są na tyle dobrze wczepione w Polskę, że nawet gdyby nastąpiła zmiana polityczna to i tak rządzić będzie dalej obecna mafia.

Lubię to! Skomentuj3 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka