8 obserwujących
1041 notek
227k odsłon
  346   0

Nie chcę płacić na nierobów!

Oczywiście nie dotyczy to wszystkich, ale jak pokazują statystyki i to rządowe, najwięcej na nowym otwarciu zyskają ludzie pobierający wszelkie daniny od władzy. W szczególności beneficjenci 500+, którzy mając powyżej czwórki dzieciaków nie myślą o swojej przyszłości na emeryturze. Co jest najgorsze, kasta Kaczyńskiego zachęca ich do jeszcze większego powiększenia swojej dzietności. Siedzą więc w domach zadowoleni, że otrzymują za nic 2,3, 5 tysięcy złotych, śmiejąc się w głos z ludzi, którzy muszą ciężko pracować, żeby otrzymać takie kwoty. Im to wystarcza na życie codzienne, mając w zanadrzu plan na jeszcze powiększenie swojego statusu w postaci 500+. Oprócz tej pensji co im władza daje, dostają też we wrześniu 300 złotych na każde dziecko, różne zasiłki od pomocy społecznej i jak pokazują statystyki, ich budżet może co miesiąc wynosić nawet kilka tysięcy złotych. I to nie są jednostki, to rzesza ludzi, którzy za kilkanaście lat będą żądać wysokiej emerytury. Bo przecież żyjąc jak teraz, nie wyobrażają sobie, żeby takich kwot nie mieć na emeryturze.

Kaczyński karmi dzisiaj pewną grupę darmozjadów pieniędzmi, które nie dają przyszłości. Karmi bandę nierobów, którzy nie skalają się pracą bo im się po prostu nie opłaca. Kaczyński im wmówił, że im się należy, więc i w przyszłości liczą na taką samą kasę na emeryturze. Nie ważne, że składki nie płacą, że myślą kategoriami dnia i chwili, że nie myślą o przyszłości przede wszystkim swojej, ale też swoich dzieci, którzy widzą dzisiaj, że można nie pracować a dostawać można tysiące za praktycznie nic nierobienie. Rośnie więc nowa grupa społeczna, wychowywana w patologicznym układzie, że im się należy i koniec. 

Dzisiaj Kaczyński obiecuje dla tej uprzywilejowanej grupy obniżenie nie tylko podatków. Obiecuję im jeszcze większe pieniądze, nawet 12 tysięcy złotych, które leżą i czekają. Na pewno z przyjemnością przyjmą nowe tysiące złotych, bo im się to należy jak psu kiełbasa. Dodatkowo uzyskają jeszcze parę stówek na jakieś wyprawki, na wczasy dla dzieciaków, bo taki jest plan kasty Kaczyńskiego i żyj chwilo, reszta się nie liczy. Patologia nieróbstwa będzie toczyć się coraz bardziej, ale oto chodzi, to grupa specjalna mająca za zadanie być posłuszna i wierna, ma głosować na kastę. Ma być pozbawiona empatii, wyobcowana z postaw demokracji i swobody obywatelskiej. Oszukiwana i okłamywana nie będzie oglądać się, że za dwa lata zostanie stłamszona poza Unią Europejską. Tak jak liczy na wysokie emerytury tak sądzi, że władza może zrobić wszystko, żeby tylko kasa się zgadzała. Nie ważne, że Polska będzie pod całkowitą dyktaturą Kaczyńskiego. Nie ważne,, że kosztem innych, którym podwyższy się podatki. Im się po prostu należy. To nie suweren, to obraz upadku, totalnej patologi i nieróbstwa. 

Lubię to! Skomentuj17 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale