7 obserwujących
1213 notek
274k odsłony
  48   0

Patologia ratuje Kaczyńskiego.

To już nie tonący chwyta się brzytwy, to raczej z szamba wyciąga się coś na ratunek. Jak inaczej  nazwać tych ludzi, którzy widząc cały ten patologiczny syf jaki jest udziałem Kaczyńskiego i jego ludzi jak nie pomocą z samego dna szamba. Co takiego musi się jeszcze zadziałać,  co musza jeszcze zrobić, żeby ciemnota przejrzała na oczy i zrozumiała, że za chwilę będzie żyła jak za Gomułki. Chyba, że oczekuje a raczej liczy na to, że Kaczyński doprowadzi do rozlewu krwi na ulicach. Może to ich właśnie podnieca, tragedia, dramat innych. Przecież już dzisiaj widać, że patologia Kaczyńskiego, zwana szumnie suwerenem ciszy się ze śmierci ponad 500 Polaków dziennie. 

Ciemnota Kaczyńskiego sprzedała swoją polskość za marne srebrniki. Od ponad 6 lat konsekwentnie zaprzedaję swoje sumienie Kaczyńskiemu. Dobrowolnie oddaje mu swoja wolność bez jakiś wielkich oczekiwań. Dal nich liczy się tylko pieniądz, więc wymagania są na tyle proste do spełnienia dla Kaczyńskiego, że ten będzie dalej karmił ten chwast. Już się głośno mówi, że 500+ przed wyborami powiększony o 100 złotych. A na pewno nie będzie to jedyna oferta ze strony Kaczyńskiego. Musi dawać kasę i to w przeróżnej postaci, czy to dodatkowe emerytury czy tez jak ma to w planie, emerytury nawet tym wszystkim co dzisiaj ich nie mają. Nie wypracowali kapitału lub mają grosze. Wiadomo, że wtedy znajdą się idioci, którzy bardzo chętnie głosowali na mafie Kaczyńskiego. 

Kaczyński szuka właśnie takich kretynów, którzy za pieniądze będą wierni i oddani. Nie ważne, że im się to nie należy, że jest to z ich podłość i chamstwo, że nie ważna jest demokracja, wolne media, swobody obywatelskie, Konstytucja, prawa i sprawiedliwość obywatelska, sądownicza. Jednak co najbardziej perfidnej z ich strony, to brak jakiejkolwiek reakcji. Kaczyński bije i skazuję kobiety na śmierć? Oni, jest ok. Dzieci umierają w lasach? No to umierają. Wolność mediów? A co nas to obchodzi, mamy Rydzyka i kurwizje. Konstytucja w koszu na śmieci? Ich to nie dotyczy. Kradną? No kradną, ale też dają. I można tak ciągnąć przez dług czas aż się rok skończy. 

To co się obecnie dzieje jest patologią władzy. Jeśli Kaczyński i jego mafia to patologia to tez ci co na nich głosują są im równi. Chciwi, pazerni, przekupni,  wykorzystują Polskę tylko do własnych celów i korzyści. Tragiczne jest to, że nie widać żadnego opamiętania. 

Lubię to! Skomentuj2 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale