7 obserwujących
1213 notek
274k odsłony
  49   0

Oszuści i złodzieje.

Dopiero początek roku, minęło raptem dwa tygodnie a z każdym dniem wychodzą nowe oszustwa władzy. Kłamstwami karmili Polaków w zeszłym roku o poprawie życia przez ich jakiś ład. Miało być fantastycznie, pięknie, najlepiej na świecie jak zapewnił, dzisiaj już można śmiało napisać, oszust i kłamca Morawiecki. Idioci obiecywali, że ponad 95% zyska na tym ich ładzie a jak widać, słychać zyskali tylko nieliczni, raptem 10 % Polaków. Oni dzisiaj i trzeba to już głośno powiedzieć, okradają Polaków. Ten ich ład jest złodziejstwem w biały dzień. Nie dość, że okradają Polaków w sposób perfidny, to jeszcze w świadomy sposób zakłamali inne rzeczy, podatki. Co chwile wyłazi na światło dzienne nowe podatkowe obciążenia. Nowy ład, to zwykłe złodziejstwo.

Jeśli złodziejski ład to maszyna do niszczenia ludzi, bo oto władzy chodzi, żeby zniszczyć Polaków dodatkowymi, mega podatkami, obciążeniami to mafia Kaczyńskiego prowadzi perfidną segregacje. Dzieli Polaków na lepszych i gorszych. Wprowadzając dodatki za podwyżki prądu, gazu tylko dla wybranych. Wiadomo, że tak naprawdę chodzi Kaczyńskiemu o swoją hołotę zwaną przez niego suwerenem. Resztę ma głęboko w dupie, bo i tak wie, ze na głosy liczyć nie może. On się nawet z tym nie ukrywa, że większą część Polaków ma w głębokim poważaniu. Garstka ciemnoty dostanie jakieś zapomogi od państwa, a reszta ma płacić po nowemu, czyli czasami za gaz ponad 1000 % za ogrzewanie i ponad 50% za prąd. Jeśli ogrzewanie jest elektryczne podwyżka sięga miesięcznie ponad 200%. Zwykły Polak, który został wykluczony przez Kaczyńskiego, płaci od nowego roku ogromne pieniądze tylko w kwestii mieszkania, czynsz, gaz, prąd. Dodatkowo żywność maiła według idioty kłamcy Morawieckiego nie drożeć po nowym roku już, w ciągu dwóch tygodni średnio wszystko podrożało o 20%! To jest dopiero bandytyzm Kaczyńskiego i jego mafii. Ich perfidia w oszustwie sięgnęła najwyższych szczytów.

Za trzy miesiące jak skończy się ochrona, czyli powróci wszystko do normalnych cen, czyli vat i różne obniżki ustalone przez mafie Kaczyńskiego powrócą, wszystko zdrożeje jeszcze bardziej. Mało tego, bandyci i złodzieje już planują jak bardziej upodlić podwyżkami Polaków. Zauważyli pewną stagnacje, brak dużego spadku poparcia, więc uważają, że ciemnota oczekuje jeszcze bardziej zaciskania pasa. Mafii brakuje miliardów, bez których ich życie pozbawione jest sensu. Przykład Orelnu, gdzie mafia która tam rządzi, doprowadziła firmę do miliardowego zadłużenia. Tak, Orlen ale nie tylko tam, mafia Kaczyńskiego spowodowała miliardowe długi. Nie które firmy są na skraju bankructwa. W zeszłym roku upadło co najmniej 20 dużych firm, gdzie skarb państwa miał ponad 25% udziału. 

Kaczyński to największy szkodnik, nawet można użyć bardziej zasadnego określenia, oszust i kłamca. Poprzez swoich wiernych funkcjonariuszy, których zadanie jest tylko jedno, każdą patologie, afery, skandale, podwyżki mają tak zakłamać, oszukać, okpić, zakłamać rzeczywistość, żeby ciemnota miała wrażenie, że to nie Kaczyńskiego wina. To zły świat z Tuskiem na czele narzucił takie ceny, drożyznę. Już kurwizja szaleje w narracji, że zła Unia karze Polsce płacić więcej za prąd, gaz i paliwo. Dzisiaj, jeśli debile, wyborcy w końcu nie zrozumieją, że to co dzisiaj się dzieje, za chwilę będzie już i bardziej na ostro. Życie stanie się nie tylko drogę, ale pozbawione jakiejkolwiek radości. Jeśli nie, to działają wbrew większości tylko i wyłącznie dla siebie. Hańba im i potępienie. Kaczyńskiemu i Morawieckiemu naplucie w twarz. 

Lubię to! Skomentuj Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale