7 obserwujących
1213 notek
274k odsłony
  42   0

Władza okrada Polaków.

Gdy wszyscy głośno krzyczeli, że Kaczyńskiego i Morawieckiego ład to nic innego jak wielkie oszustwo, złodziejstwo, z drwiną władza wrzeszczała, że to kłamstwo. Dzisiaj widać, że krytyka była słuszna. Ład okazał się złodziejskim chwytem, totalnym oszustwem. Morawiecki nie tylko okłamał Polaków, ale po prostu zrobił złodziejski skok na pieniądze Polaków. Zamiast zyskać, pewna grupa społeczeństwa straci co miesiąc po kilka set złotych. Dzisiaj stracili nauczyciele, policjanci, jutro służba zdrowia. Na dodatek władza nie tylko im zabrała i zabierze z pensji, ale poprzez drożyznę, wysokie stawki za gaz i prąd, będą Polacy musieli jeszcze więcej wydać pieniędzy na życie codzienne. 

Polski ład okazał się złodziejskim procederem. Takiego oszustwa w historii Polski jeszcze nie było. Komuniści i owszem, podnosili ceny, ale to nigdy nie doszło do tego, żeby zmniejszyli pensje Polaków. Byli bardziej uczciwi, niż Kaczyński z Morawieckim. Okradanie maja jak widać w krwi. Tutaj widać i bezwzględność i skuteczność. Gdy komuniści wprowadzali podwyżki żywności, Polacy głośno wyrażali swój sprzeciw. Protestowali narażając swoje zdrowie i życie. Dzisiaj ciemnota Kaczyńskiego siedzi cichutko. Coś tylko pomrukują, że zamiast na lekarstwa, będą musieli opłacać mieszkanie bo boją się eksmisji. Tym sposobem i brakiem stanowczej reakcji akceptują okradanie i mega podwyżki.

Za dwa, trzy miesiące skończy się dopłata do gazu i prądu. Paliwo wzrośnie do ponad 6 złotych a może i więcej. Do tego pensje pomniejszone przez ład i klęska Polaków się powiększy. Polacy w większości staną się praktycznie biedakami. Zapanują totalna nędza, bieda w najgorszym tego wydaniu. Eksmisje będą na porządku dziennym. Polska będzie w totalnej ruinie. Czy tego chce suweren Kaczyńskiego? Może go nie interesować wolne sądy, media, Konstytucja, czy dalej jednak będzie tak ochoczo popiera mafie Kaczyńskiego, gdy jeden z drugim znajdzie się na bruku? Gdy być może będzie musiał żebrać, albo co najgorsze, zamiast leków ratujących życie, zmuszony zostanie do opłacenia ponad siły kosztów zamieszkania. 

Jak do tej pory w złodziejskim ładzie władzy nie ma nic na temat dodatkowych emerytur. Nie wspominając o jakiś dodatkowych podwyżkach, bonusach.  Złodziejska władza ogłasza tylko i wszędzie, że nic nie da, bo ład im sam z siebie da dodatkowe pieniądze. Przecież 90% Polaków ma dzięki temu złodziejskiemu przekrętowi zyskać co miesiąc parę setek dodatkowych złotych. Tak obiecywał oszust Morawiecki, praktycznie codziennie w zeszłym roku. I co na taki stan rzeczy ciemnota emerycka? 

Dzisiaj to tylko i wyłącznie ulica może odsunąć mafie Kaczyńskiego od władzy. Manifestacje o olbrzymich rozmiarach muszą uświadomić Kaczyńskiemu, że czas na jego polityczną emeryturę. Niech sobie z klocków buduje swoje upragnione wieże na Nowogrodzkiej. Jego władza osiągnęła już taki poziom patologii złodziejstwa i oszustwa, że tylko głośny i ostry sprzeciw musi zmusić starca do abdykacji. 

Lubię to! Skomentuj Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale