7 obserwujących
1213 notek
274k odsłony
  66   0

Mafia mieszkaniowa zaciera ręce.

Mafia Kaczyńskiego ma w swoich planach stworzyć państwową instytucje do przejmowania firm a raczej ich majątków z powodu upadłości przez drożyznę i nowy ład. Do tego dojdą przejęcia mieszkań od tych co nie będą w stanie opłacać czynszu. Oczywiście, firmy dla swoich, mieszkania na licytacje. W dobroci dostaną cos na otarcie łez a eksmitujący zamieszkanie w barakach lub dostaną kontener do życia. Przecież olbrzymi majątek, który za chwilę będzie do przejęcia, nie może trafić w obce ręce. Było by to z ich strony swoiste zaniedbanie. Dlatego już się cieszą czyściciele kamienic, którzy są pod ochrona władzy, że za chwile będą mogli poprzejmować zasoby mieszkaniowe za przysłowiowe grosze.

Dzisiaj władza skazuje dużą część społeczeństwa na pewną bezdomność. Dotyczy to w szczególności ludzi starszych, emerytów, rencistów. Wysokie czynsze, prąd, gaz za chwilę skutkować będzie tym, ze Polacy nie będą mieli pieniędzy, żeby zapłacić za mieszkanie. Mogą głodować. mogą sobie odmówić dużo rzeczy, ale czynsz za mieszkanie to priorytet. Rzecz święta. Utrata mieszkania to dramat, który może skutkować też innymi konsekwencjami, łącznie z popełnieniem samobójstwa. 

Skutki podwyżek cen gazu i prądu a co z tym związane podwyżkami czynszów będą skutkować dramatami. Już zacierają ręce pewne grupy, które w różny sposób będą przejmować mieszkania. Będą różne metody, począwszy od oferowania pieniędzy, skończywszy na brutalnym przejęciu. Oczywiście wszystko jak najbardziej zgodnie z prawem, pod całkowita kontrolą. Wszystko poustawiane, licytacje dla swoich. Ten ogromny majątek, który już za chwile zaistnieje na rynku nieruchomości, zostanie przy udziale obecnej władzy odpowiednio zagospodarowany. Tak, to przez władzę, przez podwyżki, drożyznę będzie skutkować eksmisjami. 

Jednak eksmisje to nie jedyna tragedia jaka może się stać. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że dojdzie do większych dramatów. O ile samobójstwa przez utratę mieszkania, będą codziennością, to w większymi tragediami będą ludzkie wybory. Opłacić mieszkanie, czynsz, gaz, prąd czy kupić leki. Te dramatyczne decyzję jak będzie można przewidzieć, skutkować będą śmiercią. Lepiej umrzeć w swoim mieszkaniu, niż gdzieś pod mostem jak ostatni, pogardzany pies. To ze strony obecnej władzy, będzie wręcz fizyczna eliminacja. Eutanazja przeprowadzona rękami obecnej władzy. 

Za rok, może krócej, rozegrają się Polaków dramaty związane z utrzymaniem mieszkania. Dojdzie do najbardziej dramatycznych sytuacji jakie Polska jeszcze nie widziała. Samobójstwa, eksmisje na bruk, żebractwo, nędza, bezdomność. O tym jakoś się dzisiaj jeszcze nie mówi, bo jest to dramatyczny scenariusz jaki zaistnieje w ciągu roku. Tylko totalny ignorant tego co się może, a na pewno wydarzy, nie zauważa już dzisiaj. Władza tego nie widzi i nie będzie chciała widzieć, ale opozycja już powinna alarmować i robić wszystko, żeby ten czarny scenariusz się nie spełnił. 

Lubię to! Skomentuj1 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale