7 obserwujących
1217 notek
277k odsłon
  255   0

4 miliony Horały.

Horała za pilnowanie pastwiska, łąki zgarnął już ponad 4 miliony złotych. Jak widać, wydmuszka jaką stała się budowa lotniska jest przykładem totalnego oszustwa. Lotnisko miało być już w połowie wybudowane a na dzień dzisiejszy tylko Horała na tym zarabia z każdym dniem obiecując, że już zaraz, za moment rozpocznie się budowa. Już dzisiaj wiadomo, że lotnisko nie postanie. Nie ma na to żadnych szans. Od początku było takie założenie, żeby wymyśleć coś co jak w przypadku Ostrołęki, będzie tylko generować koszty. Liczyła się tylko posada, milionowe pensje. 

Gdy się obserwuje Horałem, jego wieczne zadowolenie, ma się wrażenie, że jest to typ człowieka, który drwi z każdego. Jego postawa i wypowiedzi, ze no i co takiego się dzieje, zarabia miliony i wara od tego. On jest sam tylko ideologią zawłaszczania, bogacenia się bez jakiegokolwiek umiaru. Z perfidia na twarzy, z chamstwem na ustach. Horała to czysta patologia jaką stworzył Kaczyński. Jest mi wstyd, że ten typ dostał się z okręgu gdyńskiego do sejmu. Horała zhańbił Gdynie i jego mieszkańców. Co dziwne, facet nigdy nic nie miał wspólnego z miastem, to człowiek z Gdańska. 

Horała nic nie robiąc stał się milionerem. W sposób patologiczny oszukuje, ze na czymś mu zależy. On wręcz drwi. Śmiejąc się w oczy wszystkim. I tacy nie wiadomo do końca jacy, miernoty i chamy są wizerunkiem tej władzy. 

Lubię to! Skomentuj2 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale