7 obserwujących
1217 notek
277k odsłon
  76   0

Ukraina porzucona przez świat.

Zdradzieckie mordy polityczne niby światowego formatu, odwrócili się od Ukrainy. Ich postawa jest barbarzyństwem porównywalnym do sytuacji jaka miała miejsce podczas drugiej wojny światowej. Tylko słowa, słowa, jakieś pozorne działania, wręcz akceptacja i zgoda na ludobójstwo. Wtedy i dzisiaj politycy mieli gęby pełne frazesów, oburzenia i nic poza tym. Polska umierała tak samo jak dzisiaj Ukraina. Hitler i Putin robili i robi wszystko na co tylko mieli ochotę. Po co była sam tylko broń wtedy i dzisiaj? Tylko i wyłącznie, żeby generować większą śmierć po stronie Polski i Ukrainy. A oni przyglądają się w swoich bezpiecznych miejscach, odbywając jakieś towarzyskie spotkania.

Putin śmieje się w twarz światu. On przeżyje tak samo jak jego oligarchowie. Ciemnota będzie za niego oddawać życie, bo taki jest Putina kaprys. Sankcje narzucone są tak śmieszne, że wręcz żałosne. Ma się wrażenie, że pytają się Putina co by chciał i w jakiej formie. Gdy można go w jakiś sposób dobić sankcjami, świat pozoruje tylko działania. A wystarczyłoby zamknąć świat na Rosję, ograniczyć przepływ ludzi, dostęp do SWIT, wyrzucić rosyjskich sportowców ze wszystkich dyscyplin. ograniczyć przepływ informacji w internecie, przestać kupować gaz, węgiel, paliwa. Nawet deportować tych wszystkich co maja paszporty rosyjskie. Powyrzucać ich ze szkół, uczelni, pozbawić stanowisk pracy czy to w Europie, czy na świecie. Doprowadzić do upadłości rosyjskie banki, które maja się świetnie w całym świecie. Totalna i bezwzględna izolacja. Oczywiście, odezwą się głosy, że czemu winny jest jeden z drugim, zwykły Rosjanin. A czemu teraz mordowany jest ukraiński naród? Czemu zabijane są teraz dzieci, kobiety? 

Ktoś powiedział po napaści Putina na Ukrainę, że świat już nie będzie taki jakiego znamy. To prawda. Bolesna prawda. Ten świat będzie inny, taki sam jak w 1939 roku. Świat zdradzieckich politycznych akceptacji na działania Putina. Liczy się tylko własny interes. Najgorszą patologią na świecie są Niemcy. To najgorsza nacja, perfidna i chamska, która dla zysku politycznego, biznesu broni Putina. Ograniczają a raczej łagodząc sankcje Putinowi,  staja się defacto jego sojusznikiem. Widocznie cały czas tkwi w nich poczucie wielkości na miarę Hitlera. To przecież Niemcy, Hitler razem ze Stalinem dokonali podziału Europy. To oni dokonali rozbioru Polski, Czech, Węgier. Gdy jeden w barbarzyński sposób dokonywał brutalnej napaści, drugi się przyglądał i akceptował. Dzisiaj mamy sytuacje taką samą. Niemcy z Rosją dokonują agresywnej, brutalnej napaści na wolny kraj. Jeden się przygląda jak drugi morduję dzieci, kobiety. Dzisiaj można powiedzieć, że Rosja napadła razem z Niemcami na Ukrainę. 

Ukraina jest na pozycji straconej. Przegrała już swoją niepodległość. Dobitnie to było widać po słowach premiera W. Brytanii, który już zasugerował, że może powstać władza ukraińska na uchodzstwie. Czyż już nie jest to znak, że świat sobie odpuścił wojnę na Ukrainie? Tak samo jak 2014 roku tak dzisiaj, światu jest obojętna Ukraina. 

Lubię to! Skomentuj6 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale