7 obserwujących
1219 notek
277k odsłon
  156   0

Przestępstwa władzy bezkarne.

Jakim trzeba być perfidnym człowiekiem i jest to skierowane tylko i wyłącznie do Kaczyńskiego, żeby w perfidny sposób wykorzystać okazję i w specustawie chcieć uchwalić swoją bezkarność. Co musi siedzieć w tych łbach, że gdy hitlerowskimi metodami Putin morduje Ukraińców, oni w swojej ustawie o pomocy, zamieszczają ten kretyński paragraf o bezkarności dla tych wszystkich, którzy wykorzystali do własnych celów swoje stanowisko. Oni myślą, że ich sasinada pozwoli im na totalną bezkarność, że mogli i cały czas będą wykorzystywać do własnych prywatnych celów publiczne pieniądze. Ich poczucie o bezkarności jest nie tylko porażające co pokazuje, że są tylko i wyłącznie dla milionów. 

Z każdym dniem Kaczyński i jego perfidni funkcjonariusze mają coraz większy strach w oczach przed porażką. W swoich pustych łbach myślą, że uchwala coś co pomoże im mieć miliony i być totalnie bezkarnym. Jednak każdą ustawę można zmienić, można dostosować w taki sposób , żeby tych perfidnych i bezczelnych funkcjonariuszy przykładnie ukarać. I to jest zadanie priorytetowe dla przyszłej władzy. Poczekać, aż Duda odejdzie z pałacu, żeby do tej pustej głowy mu nie przyszło kogokolwiek ułaskawić i wtedy ze stanowczością i konsekwentnie ich rozliczyć. Wywlec z domu o 6 rano w świetle kamer, zakuć w kajdanki, bez żadnych czarnych pasków na ich perfidnych twarzach. Wszystko ma odbywać się w świetle kamer. W szczególności dotyczy to Kaczyńskiego, Morawieckiego, Ziobry, Sasina, Szumowskiego. To oczywiście nie jedyni, których ta ustawa ma chronić. 

Kaczyński nie jeden raz już pokazał, że jest mu obojętna tragedia innych. On wręcz wyśmiewa ból, cierpienia, śmierć. Tak było w przypadku ekshumacji ofiar katastrofy smoleńskiej, gdy po raz któryś dla własnej jakieś perfidnej satysfakcji kazał bezcześcić zwłoki. Tylko, żeby inny oszołom mógł zaistnieć, dostać dodatkowe miliony, setki milionów na kretyńską komisje. Tak samo perfidnie Kaczyński zachował się wobec śmierci Adamowicza. Nie tylko jej nie potępił, ale wręcz ją swoją postawą zlekceważył. No i ofiary pandemii. Świat robił wszystko dla swoich obywateli, żeby nie umierali, ale nie w Polsce. Kaczyński wyszedł z założenia, że jak ktoś ma umrzeć, ten umrze. On uwielbia takie tańce po trumnach. Jest na tym punkcie podniecony, wręcz potrzebuje tego jak tlenu do życia. 

Jeśli zaistnieje ustawa o bezkarności mafii Kaczyńskiego, będzie to naplucie w twarz ukraińskim uchodzcą. Poniżenie ich tragedii, zlekceważenie bólu i cierpienia. I tylko dla tego, ze jeden z drugim w przestępczy sposób wykorzystał Polskę dla własnych interesów, pomnożenie majątku. Polska po tej uchwalę pozostanie na bardzo długo obajtkową sasinadą. Szumowskiego twarzą. Dzisiaj zamiast zajmować się klęskami wewnętrznymi, Kaczyński uchwala swoją bezkarność. 

Lubię to! Skomentuj3 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale