3 obserwujących
216 notek
48k odsłon
626 odsłon

Żenada TVN-u.

Wykop Skomentuj11

To co zrobił TVN w nic sylwestrową na Placu Bankowym w Warszawie, jest delikatnie mówiąc-żenadą. Takiego syfu nie można było oglądać i słuchać nawet po kilku głębszych toastach. Takiej kompromitacji kulturalno-rozrywkowej nie mogę sobie przypomnieć. Szumne zapowiedzi już dużo dawały do myślenia. Tandeta i przereklamowane piosenkareczki i panowie, którzy kiedyś coś wyśpiewali, zatrważająco to wyglądało już na etapie reklamy. Kumulacja a raczej eksplozja żenady wybuchła jak petardy z których Warszawa zrezygnowała. Może raczej nie eksplozja petard, co raczej niewypały, które ciężko teraz będzie zneutralizować. 

Nie będę pastwił się po nazwiskach, bo nie w tym rzecz i jakikolwiek sens. Ale wielkim skandalem jest nazywaniem tego wszystkiego, mianem-gwiazd. Jedynymi gwiazdami były te na niebie. Afirmować tytułem, trzeba mieć do tego podstawy. Bo czy za samo zasiadanie w jakimś jury, dostaję się czas na darcie twarzy na scenie sylwestrowej. To tak na marginesie. Tego się nie dało tak po prostu oglądać a co dopiero słuchać. TVN powinien oficjalnie przeprosić wszystkich uczestników, którzy się dali nabrać, że będzie dobra zabawa. 

To co wydarzyło się w sylwestrową noc, musiało się wydarzyć. Od czasu zmiany właściciela, stacja TVN nie ma nic ciekawego do zaproponowania. Jej propozycje są mało ambitne i coraz mniej ciekawe. Widać gołym okiem, że brak pieniędzy rodzi właśnie taki problem. To co zawsze było ich atutem, czyli ambitne programy, seriale, teraz okazało się jak można się stoczyć na dno. Tego nie można już oglądać. Bezguście totalne, połączone z tandetą. Przykro na to aż patrzeć.

Zawsze byłem wiernym widzem TVN-u. Obrazowało moim poparciem, gdy stacja była atakowana przez obecną władzę. Dlatego z takim smutkiem muszę stwierdzić, a raczej głośno zaapelować, nie idziecie dalej tą drogą. Jeśli coś robicie, róbcie z większym poczuciem smaku i wyrafinowanej kultury. To co teraz wyprawiacie, stoczy was na takie samo dno oglądalności jaką ma teraz TVPiS. A może nawet dojdzie do tego, że zostaniecie liderem owego dna. Pamiętajcie, że pieniądze to nie wszystko, są ważne i istotne, nawet gdy ich brakuje, to tym bardziej nie należy ich marnować i wyrzucać w błoto. 

Na koniec chciałbym szczerze pogratulować TVPiS. Z przyczyn ode mnie niezależnych, zostałem zmuszony do obejrzenia sylwestra w owej stacji. I nie żałuję. Było muzycznie przyjemnie i wesoło. Dla każdego coś miłego. Chociaż o nawróceniu moim do stacji nie ma mowy, lecz gratulacje należą się zasłużenie. O Polsacie nie wspomnę, bo był tylko ciut lepszy od TVN-U. Więc niegodny wspomnienia, nie tylko z tej jednej imprezy.

Wykop Skomentuj11
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Kultura