5 obserwujących
602 notki
148k odsłon
175 odsłon

Bo to zła kobieta jest.

Wykop Skomentuj2

Dobra zmiana znowu "wygrała". A raczej jej "piękne" oblicze. Europa spuściła na dno obojętności kobietę, której się po prostu wszystko należy. Co za smutek a raczej żałoba połączona ze skowytem, bo jak to, że co, że dlaczego utrącono taką wybitność, kobietę na miarę ideału, wzór cnót i postaw do bezwzględnego naśladowania. Porażka jest tak bolesna, że w obozie władzy nastąpił kociokwik lub raczej może głupawka. Krzyk i wskazywanie winnych potęguje tylko wrażenie, że Polska za czasów kaczyzmu spadła na dno europejskiego. 

Szydło przegrała. To fakt, który jest bezsprzeczny i ma podstawy co do przegranej. Zastanawiające jest tylko co w tych co niektórych chorych głowach zaistniała myśl, że nagle Europa stanie się ślepą temidą, zapomni lub przejdzie obojętnie nad łamaniem konstytucji, prawa, norm i zasad nie tylko europejskich. Jaki geniusz wymyślił, żeby kobieta napiętnowana samymi porażkami została jakąś znaczącą osoba w parlamencie obywatelskim. Szydło jest twarzą suwerenności według pisowskich zasad. Standardy, które zostały narzucone przez totalna władzę nie miały i nie będą miały zrozumienia w europie. To, że instytucje europejskie wykazują i piętnują naszą pseudo zmiany, w obozie władzy nie miało jakiegoś znaczącego zrozumienia. Myślenie, że jakoś to będzie skutkuje teraz tym, że Szydło została ośmieszona i poniżona.

PiS padł na kolana. Jego buta i arogancja została w minimalnym stopniu ukarana. Upadek jest o tyle bolesny, że upokorzenie przyszło ze strony z której pisowcy się nie spodziewali. Zadziałał mechanizm solidarnościowy i brak totalnej zgody na łamanie prawa i zasad moralnych. Kwestią czasu jest teraz, kiedy upadek na kolana zamieni się na upadek na twarz. Zresztą, czy można upaść na twarz jak się jej nie ma?


Wykop Skomentuj2
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka