5 obserwujących
558 notek
142k odsłony
169 odsłon

Łajdactwa TVPiS.

Wykop Skomentuj7

To że Kurski i jego najemnicy przekraczają granicę wszelkich wyobrażeń, było i jest wiadomo. Oszczerstwa, kłamstwa i łajdactwa wylewają się takim samym strumieniem jak ścieki do Wisły. Z jedną różnicą. Te z Wisły pachną perfumą, Kurski zaś wylewa najgorsze łajdactwa i podłości. Jego niepohamowana i nieskrępowana działalność, do tej pory niespotykana nie tylko w Polsce, pokazuję, że ten człowiek jest pozbawiony wszystkiego co jest normalne w ludziach. 

Kurskiego osobowość pokazuję, że dla korzyści chwilowych, potrafi użyć każdego łajdactwa, kłamstwa i oszczerstwa. I nie jest to jednostkowy obecny przykład. Już kiedyś w sposób chamski potrafił obrazić swojego obecnego guru. Teraz, gdy dostał medialną władzę, jego perfidna osobowość wychodzi i wylewa jak szambo najgorsze. Nie jest to już kwestia jak zniszczyć innego człowieka, to już jest jego zabijanie i pozbawianie człowieczeństwa. Jego sposób walki z niewygodnymi, pokazuje że już nie ma żadnych  ograniczeń i wszelkie świństwa są jego metodą.

Ktoś kiedyś powiedział, że gdy się używa do walki nie tylko politycznej, porównań do Hitlera czy Stalina, nie może być adwersarzem do dalszej polemiki. Nie ma miejsca również i dla tych, którzy takie zachowanie akceptują nie przeciwstawiając nie tylko biernie. Jak widać po zachowaniu oglądaczy pisowskiej telewizyjnej propagandy, nie ma nie tylko sprzeciwu lecz jest jej akceptacja. Suweren dostosował się do intelektualnie do zachowań szczujni Kurskiego. Aprobuje bo lubi igrzyska taplania się w gównie. To jest właśnie taka Polska natura, zawiści i chęci upodlenia tylko dla tego, że się jest anonimowym oglądaczem i w wygodnym fotelu, popijając zimne piwko z 500+ lub z trzynastej emerytury, szczerzy żeby z radości, że ktoś jest mieszany z błotem. Ciekawa może być ich reakcja, gdy mordowany był Adamowicz, czy też tak się upajali tragedią, bo gdy funkcjonariusze Kurskiego w sposób chamski i bezczelny jego zaszczuwały u nich nie było żadnej nie tylko reakcji, wręcz przeciwnie, popierali ten patologiczny układ pisowskiej telewizji, dając w sondażach na to poparcie.

Kurwizja jest nie tylko tubą czarnej pisowskiej zarazy, to coś więcej. To odskocznia dla tych wszystkich miałkich miernot, które bedąc teraz przy korycie szukają pocieszenia w tym medialnym niszczeniu ludzi. Ich odczucia co do oczekiwania właśnie wyraża owa pseudo telewizja. Ich poczucie jakieś chorej niesprawiedliwości, pozwala na takie zachowanie. Chełpią się w zaciszu z tych świństw i pogardy, którą serwuje Kurski. Sami są zbyt ograniczeni, żeby na poważnie dyskutować, więc znalezli rozwiązania, które pozwalają zachować swoją anonimowość. Wiedzą, że cokolwiek zrobią podłego, ochroni ich Kurski z poplecznikami. Unikają merytorycznej dyskusji, wolą patrzeć jak ktoś za nich wali łajdactwem w ludzi, którzy ośmielają się podnieść głos w obronie nie tylko demokracji, lecz przede wszystkim w niszczeniu wszystkiego co władza pisowska niszczy. To już nie jest tylko problem. To jest zwykła perfidna wojna na zniszczenie przeciwnika. Totalne unicestwienie pogardą i oszczerstwami.

Opozycja za wszelką cenę musi wygrać wybory. Musi wygrać, żeby rozliczyć i to karnie tych wszystkich, którzy bezkarnie z pełną świadomością robią rzeczy niespotykane nigdzie na świecie. Trzeba przykładnie ukarać Kurskiego i jego funkcjonariuszy za wszystkie ich podłe uczynki. Nie można odpuścić i darować nikomu. Kara to nie tylko nicość polityczna i ostracyzm. To bezwzględne więzienie, przykład dla innych, którzy chcieliby łajdactwo takie uprawiać.

Politycy wyzywają się i obrażają nawzajem bez potrzeby uczestnictwa mediów. Tylko nikt na żywo nie opluję drugiego mieszając w to rodzinę. To tylko jest domena TVPiS, która w swojej bezsilności, gdy już sie pomysły skończyły, bierze się za rodziców, małżonków czy dzieci. Nie istnieje tutaj żadna miara. Potrafią zaszczuć kłamstwem, pomówieniami i insynuacjami. To ostatnie jest właśnie najgorsze. Bo to już nie kłamstwa to oszczerstwo, które gdy trafi na podatny grunt, staje się prawdą. Doprowadza do prawie fizycznego zaszczucia z które trauma jest tylko jednym z objawów. To takich posunięć dochodzi tylko wtedy, gdy jedna ze stron zazdrości poukładanego życia, miłości i tolerancji. Jak widać w całych pro rządowych mediach właśnie tego brakuje. Nie zniżając się do ich poziomu, nie warto podawać przykładów.

Jeśli jeszcze miało się nadzieję, że szkodliwość Kurskiego nie wyjdzie po za pewne ramy, to teraz  takiej pewności już się nie ma. Puściły wszelkie hamulce. Jest totalna wojna, gdzie muszą być ofiary. Kwestią czasu jest, gdy jakiś szaleniec nakręcony, naćpany pisowską propagandą, znowu wyjmie nóż i wymierzy chorą, nienawistną sprawiedliwość. Kurskiego już nic i nikt nie zatrzyma. Tak samo jak suwerena w jego patologicznym odbiorze rzeczywistości.


Wykop Skomentuj7
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Kultura