7 obserwujących
626 notek
209k odsłon
279 odsłon

Jak PiS udostępnił listy sędziów

Wykop Skomentuj17

- Zdobyliśmy kopię listy sędziów, którzy poparli kandydata na członka
Krajowej Rady Sądownictwa. Władza robi wszystko, by ukryć te listy -
pisze w sensacyjnym tonie "Gazeta Wyborcza".

Faktycznie sensacja jest. Spec komando GW zaatakowało centralę ,,przechowu" akt. Operacja przebiegała sprawnie i ofiar nie zanotowano. A mąciciel Juszczyszyn niby inteligentny, a list nie zdobył. Widać więc wyraźnie, że agenci GW działający jak agenci Canarisa przewagę nad prymitywnymi banderowskimi chwytami mają. Brawo GW.

 A jutro dalszy ciąg. Proszę nie wierzyć w to, że oddział agentów GW spychaczem rozpierdzielił archiwum akt i wymienione zatargał do bazy GW. Nie prawdą jest, że jeden z redaktorów GW od kilku dni ćwiczył chodzenie na płaskim obcasie, by upodobnić się do Jarosława i pod płaszczykiem prezesa akta z archiwum wynieść.

 Takie informacje rozpowszechniane są przez półinteligentnych dziennikarzy i polityków, którzy posiadając genetyczny brak inteligencji, obstrukcją intelektualną pokarani zostali.

 Ujawnienie akt nastąpiło za zgodą właściciela akt, sił panujących nam łaskawie i czynników logicznych. Nienormalny opozycjonista nigdy by nie uwierzył w to, że PiS dobrowolnie akta wrażliwe by udostępnił, więc PiS krok uwiarygadniający wykonał. Wezwał tych z GW, co w gównianych sprawach doświadczenie mają i akta spakowane w ręce fachowców przekazał. Tak się q... banderowców i canarisów do parteru sprowadza. Brawo PiS.
Wykop Skomentuj17
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale