7 obserwujących
626 notek
209k odsłon
404 odsłony

Pierwsze ofiary koronawirusa w Polsce

Wykop Skomentuj12

W sieci pojawiły się głosy opozycyjnych polityków i dziennikarzy o tym, że Polska nie jest przygotowana na epidemię koronawirusa – czemu rząd wielokrotnie już zaprzeczał. Z wpisów tych wynika, że osoba, która uważa, że może być zarażona wirusem z Wuhan, by się zbadać, musi za to zapłacić – około 500 zł. https://www.tvp.info/46818287/minister-zdrowia-odklamuje-manipulacje-badania-na-koronawirusa-sa-refundowane

 Głosy intelektualnie ubogich, pasożytów i popaprańców politycznych z przyczyn technicznych nie zamieszczę, ale jest link do głosów i każdy może se kliknąć.

 Małego dopowiedzenia wymaga jednak cena za badanie lub dokładniej biorąc poszukanie tego zasranego wirusa. Jeśli w najbardziej porąbanym przez socjalizm kraju, jakim są Niemcy, za znalezienie wirusa Kasa Chorych płaci 59,00 euro, a za prywatne badanie trzeba zapłacić 75,77 euro to cena badania w Polsce może budzić zaniepokojenie.

 117 euro i 33 centy (kurs z 25.02.) za badanie wskazuje na to, że wirusem zaczyna się bawić mafia lekarska a głupowaty płatnik i ten, co opłaty zbiera, są pierwszymi ofiarami zarazy.

Wykop Skomentuj12
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale