6 obserwujących
586 notek
198k odsłon
316 odsłon

Trzaskowski sprawdza rury

Wykop Skomentuj18

Rada Warszawy na wniosek radnych Koalicji Obywatelskiej przerwała obrady do 26 września. Przeciwni przerwie byli radni Prawa i Sprawiedliwości. Chcieli uzyskać informacje od władz Warszawy na temat awarii oczyszczalni „Czajka”. Prezydent stolicy Rafał Trzaskowski nie pojawił się jednak na obradach.
 Przewodniczący klubu Koalicji Obywatelskiej Jarosław Szostakowski złożył wniosek o przerwanie obrad. Wcześniej złożył także wniosek o zamknięcie dyskusji, po tym gdy informacji nt. awarii udzielił wiceprezydent miasta Robert Soszyński. (tysol.pl)

- Mam nadzieję, że nikt nie odważy się, żeby za awarię zapłacili mieszkańcy miasta - mówił wiceprezydent Warszawy. Robert Soszyński powiedział, że miasto informowało i nadal informuje rzetelnie radnych i mieszkańców o wszystkich aspektach awarii w oczyszczalni "Czajka".
- My oczywiście do mediów nie będziemy komunikować naszych działań w zakresie odpowiedzialności ewentualnej wykonawców, projektantów czy kogokolwiek takiego. Na razie o tym nie ma mowy, dopóki nie będziemy mieli raportu komisji i w ogóle na ten temat nie rozmawiamy - powiedział wiceprezydent Warszawy.

Trzeba szczerze powiedzieć, że faktycznie komentarzy nie ma. Media skromnie milczą a świadkowie tragedii, jak zawsze niezadowoleni, teorie podstępne i niewarte funta kłaków wymyślają. Szczęście jednak Warszawa ma, że odpowiedzialne władze też ma. W kanałach coś wrze, młoty pracują, by zgłębić tajemnice tragedii i wszystko pod czujnym okiem prezydenta stolicy. Każdy ruch młota jest dokumentowany i skrupulatnie analizowany przez doborowy zespół ekspertów i w odpowiednim czasie ujęte w raporcie końcowym ruchy, analizy i młot do wiadomości opinii publicznej zostaną przekazane. Tak się pracuje w Warszawie.

Są jednak miejsca na planecie gdzie rury, rurki i kanały optycznie są kontrolowane. Miejsca  niedostępne  kamera penetruje i natychmiastowy efekt optyczny na jakieś komputerowe ekrany przesyła. Tego opisać nawet nie można, więc do filmu odsyłam.


Warszawa nie jest jednak miejscem, gdzie zabawa w jakąś optykę będzie prowadzona i za pieniądze ze źródeł jeszcze nam nieznanych finansowana. Warszawa jest miastem, gdzie pot pokrywa czoła przepracowanych ekspertów i czoło prezydenta Trzaskowskiego. To nie Śląsk śpiewa:
Słyszycie, jak huczą młoty,
Turbiny turkotem trajkocą?
Pracują dniem i nocą.  (Tuwim)
To Warszawa jęczy, byś mógł tam pójść, gdzie wszyscy idą, nim pójdą do roboty.

Firma Polska. https://www.kanalizacja.com/uslugi-wod-kan/kontrola-rur/inspekcja-tv-kanalizacji
Zobacz galerię zdjęć:

Wykop Skomentuj18
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale