136 obserwujących
1031 notek
935k odsłon
  783   0

Pytania do Andrzeja Dudy

Andrzej Zoll powiedział w rozmowie z Markiem Bartosikiem ("Od dyktatury do demokracji. I z powrotem. Autobiograficzna rozmowa o współczesnej Polsce"), że spotkał Andrzeja Dudę 9 KWIETNIA 2010 ROKU WIECZOREM na dworcu kolejowym w Warszawie.


"Wracałem wieczorem 9 kwietnia z konferencji w warszawskiej Akademii Leona Koźmińskiego. Pan Duda czekał na peronie na pociąg. Kiedy zapytałem, czy leci następnego dnia do Smoleńska wyznał mi, że plany mu się zmieniły. Jego córka zachorowała i prezydent zwolnił go z tej podróży."


Mam w związku z tym następujące pytania:

1. Dlaczego Andrzej Duda NIGDY nie wspomniał, że miał jechać do Katynia i że zmienił w ostatniej chwili plany z powodu wyjazdu do Krakowa do chorej córki.

2. Czy choroba córki mogła być powodem rezygnacji ze wspólnego wyjazdu z prezydentem Lechem Kaczyńskim?

3. Dlaczego do tej pory nie wiedzieliśmy, że również Andrzej Duda był w planowanym składzie delegacji udającej się do Katynia?

4. W jaki sposób Andrzej Duda znalazł się rankiem 10 kwietnia 2010 r. w Warszawie, skoro wieczorem 9 kwietnia wyruszył pociągiem z Warszawy do Krakowa?


https://opinie.wp.pl/prof-andrzej-zoll-kaczynski-decyduje-o-wszystkim-takich-ludzi-nazywa-sie-dyktatorami-6210756491794561a

Lubię to! Skomentuj26 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka