KOBIETA KULA KOBIETA KULA
85
BLOG

Krótka Notka Z Telefonka : Dzieje Grzechu Na Trasie - Smak Spełnionego Życia

KOBIETA KULA KOBIETA KULA Społeczeństwo Obserwuj notkę 21

Pyszni i chciwi nieczystości naszych, względem swobodnych czynów oraz naszych myśli , zazdrością naszym względem kipią, nie może być inaczej.

Nieumiarkowanie rozpustne, co mnie charakteryzuje, a co się względem niego wciąż lubieżnie oblizuję, gniew wzbudza grzeszny u takiej istoty, co kęs leniwy w  nadwagę ją wpędza i dewocyjne odloty. 

A ja leniwą, nieumiarkowaną... grzeszę bezwstydnie na tak zwanej Autobahnie... 

I tela. 

:-)))) 



"niepokręcony

19 lipca 2025, 13:55

Niektórzy to olewają i nie wstydzą się w swoim loginie napisać KULA.

Czy one są szczęśliwe?" 


Jestem bardzo szczęśliwa, a takoż nie muszę pisać o sobie nieprawdy, czy umieszczać w awatarku fotki, na której jestem kimś innym, a kim nie jestem w realnym życiu. I tak, jak najbardziej : wpierdzieliłam bezwstydnie szaszłyk z sałatkami, a potem loda śmietankowego z kawą, leniwie obserwując korek na autostradzie A4, albowiem cele można mieć różne, ale ważne, by nie były zaćmieniem wewnętrznego porządku względem życiowych przyjemności. :-)))) 







Zobacz galerię zdjęć:

Biała jak śnieg, rumiana jak krew i o włosach czarnych jak heban, Upiorno Frelka z Hajduk Wielkich. Otoczona Aurą turkusową, z dodatkiem kolorów indygo, soczystej zieleni i słońca w letnie południe. Posiadam doskonałe połączenie z Wyższym Wymiarem, a informacje stamtąd otrzymywane pomagają mi kreować życie szczęśliwości pełne. Mistrzowska Jedenastka Numerologiczna, urodzona w znaku błyskotliwych Bliźniąt, obdarzona ponadprzeciętną umysłowością i ostrym jak brzytwa językiem, nieprzewidywalna i zmienna. Zakochana najpierw zdrowo we własnej swej osobie, choć miłość do Bliźniego jest we mnie bardzo wielka. Lubię bowiem, oczami chabrowemi hipnozę uskuteczniać, a trzecim okiem zaglądać wtenczas w duszę delikwenta i radością ową duszę napełniać, gdy w niej radości jest deficyt. Jednakowoż, gdy sytuacja tego wymaga, bez żadnego wahania potrafię się także samo zmienić w zołzowatą jędzę, albowiem stawiam jasne granice w tak zwanych stosunkach międzyczłowieczych, gdy się rzecz rozchodząc o energetyczny wampiryzm. Na koniec, pragnę jeszcze dodać, że choć jestem mądra i piękna, to skromność jest moją główną zaletą. ;-) "Dlaczego mężczyźni nie przepadają za inteligentnymi i atrakcyjnymi kobietami? - Ponieważ zjawiska paranormalne wywołują niepokój..."  ;-))) https://ujarani.com/39447 https://youtu.be/KWZGAExj-es kobietakula@gmail.com

Nowości od blogera

Komentarze

Pokaż komentarze (21)

Inne tematy w dziale Społeczeństwo