29 obserwujących
182 notki
156k odsłon
152 odsłony

Körper Geist und Seele czyli Kula i Odlot Telepatyczny

Wykop Skomentuj23

Bywa w człowieczym życiu wiele turbulencji, co z nieba zsyłane bywają po to, aby człowiek ów nad swej duszy rozwojem pracował, miast myśleć w ten deseń, że jak klepnie co wieczór kilka zdrowasiek, a na mszy niedzielnej walnąwszy się w piersi, tudzież ściskając dłoń nielubianego sąsiada, to jakowaś szczęśliwość na tej ziemi i po śmierci także samo jest jemu gwarantowana.
Tak się jednakowoż składa, że człowiek w swej marności rozmyślając na co dzień jedynie o tych modłach co nie zostały wysłuchane. Najtrudniej jest bowiem człowiekowi się skoncentrować na tym czego nie ma on natenczas w tak zwanej namacalnej postaci, ale się tym cieszyć tak czy owak. Brzmi to w ten deseń nieco absurdalnie, z czego ja sobie sprawę zdając, albowiem jak sama o tym słysząc pierwszy raz, perlistym śmiechem się zaniosłam, bo jak w ten deseń ja mam się radować czymś, co bym ja mieć chciała, ale przecież tego nie posiadam? Jakże to by być mogło było możliwym?


Taka Kula jednakowoż, jak rzekł słusznie Psychologiczny Analityk, co z dłoni czytał, wiedzy jest niezwykle zgłodniałą w interesującym ją temacie.  Tedy zgłębiając tajniki paranormalnej wiedzy, co jej nie podają w stopniu żadnym wszelakie uniwersytety, których priorytetem jest jedynie w myśleniu uległość i chłonność wiedzy na poziomie takowym czynić człowiekowi, aby wiedzę ową przekazywać on by był mógł dalej, lecz z hamulcem zaciągniętym w temacie duszy rozwoju. W ten deseń nie powinien człowiek się tak koncentrować na wiedzy z uniwersytetów, ale w stronę tak zwanego swego wewnętrza się skłaniać, medytacje czyniąc różnego rodzaju, aby sprawdzić do czego jest człowiek przysposobion najlepiej.


Także samo i się Psychologiczny Analityk nie mylił względem tego, że Kuli Kobiety związki uczuciowe zawierają się w słowach Körper Geist und Seele, a co za tem idzie, ściśle związane są z Telepatycznym Jasnowidzem i porozumieniem na tak zwanym One Level, osiągniętym na skutek Prawa Przyciągania dusz sobie pokrewnych, co się już znając z poprzednich ziemskich wcieleń.


Jak raz bowiem, taka Kula przez Siły Wyższe bywa doświadczaną na skutek urodzenia się w tak zwaną Karmę Hioba i wszelkiego rodzaju testom jest poddawana,  aby doskonałością swą przykład dawać i dla innych być oświeceniem. W ten deseń związki uczuciowe musi ona przerabiać w sposób paranormalny, na ten przykład porozumieniem telepatycznym, czy też wywoływanym poprzez Wizualizację, tak zwanym Świadomym Śnieniem, gdy można się spotkać w każdych okolicznościach, aby wzajemnie nie tylko doświadczać unoszenia się ponad chmurami, ale także samo rażonym zostać piorunem, a po tym wszystkim pozostać przy życiu i po odbytych następnie konsultacjach przez galaktyczny telefon potwierdzić radośnie wzajemnych doznań zbieżność.


Tak się bowiem w ten deseń składa, że na wszelakich poziomach porozumienie być powinno, lecz jak wykazuje nauka, tudzież paranormalne zjawiska, na poziomie telepatycznego porozumienia budowane więzi bywają najsilniejszymi,  gdy w grę wchodząc fizyczna odległość, a internet jest rzeczą, o której względem pewnej piosenki by było można zastosować cytat: "pojawiam się i znikam . Wystarczy wszak temu i owemu, aby padł tak zwany zasięg, a on w swej marności szalejąc z rozpaczy, albo zazdrości, bo kontrolę w porozumieniu utracił.


Oczywista, dbać należy o swą powłokę zewnętrzną, zwaną ciałem, albowiem jest ono dla duszy człowieczej tymczasowym na tym padole mieszkaniem. Jednakowoż najpiękniejsze mieszkanie dzielone z drugą osobą nie zapewni szczęścia, które jest w dusz porozumieniu.  W ten deseń w pierwszej kolejności o porozumienie dusz dbać się powinno, a wszystko inne, co wizualistycznie sobie człowiek przedstawiając w medytacji nawzajemnej, także samo się i przydarzy, pod warunkiem, że owe pragnienia są wspólne zainteresowanym sobą osobom. Jak wszak wiadomo z literatury i kobaltowych okienek, kto sobie wewnętrznie postanowi, że na ten przykład hipnozie się nie podda, tak żaden hipnotyzer zniewolić go nie zdoła.


I choć znajdą się takowi, co o życie w tak zwanym Matrixie podejrzenia czynić mogą względem mej osoby, tak ja im rzeknę w ten deseń, że każden człowiek żyjąc w Matrix, czy wiedząc o tym, czy będąc tego nieświadomym, jednakowoż poczucie szczęścia wewnętrznego, oraz bycie na One Level z bliską osobą jest tym co powinno wyznaczać codzienną pogodę, niezależnie od obcych prognoz.  ;-)


Wykop Skomentuj23
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale