317 obserwujących
2286 notek
2336k odsłon
  1734   0

III RP, czyli „Władzy raz zdobytej nigdy nie oddamy”

 Coraz więcej Polaków zaczyna zdawać sobie sprawę z wielkiego oszustwa i dziejowego przekrętu, do jakiego doszło w 1989 roku na skutek porozumień z Magdalenki zakończonych spektaklem dla gawiedzi zatytułowanym „okrągły stół”. Dlatego też coraz częściej zaczynają zabierać głos wyraźnie przestraszeni aktorzy zatrudnieni w teatrze imieniem „transformacji ustrojowej”. Piszę celowo aktorzy, gdyż odegrali oni tylko powierzone im przez reżyserów i producenta role w zamian za dożywotni wikt i opierunek na koszt wydymanych obywateli, okraszony na dodatek tytułami „autorytetów”.

W obszernym wywiadzie dla portalu Onet.pl dał głos historyczny premier-słup, Tadeusz Mazowiecki: 

„Nigdy nie przehandlowaliśmy Polski w Magdalence i przy Okrągłym Stole. Jak można tak mówić? Przecież wielkie zmiany w Polsce mogły dokonać się bezkrwawo tylko w takim trybie. (...)Rozmowy w Magdalence były istotnym elementem w procesie dochodzenia do zmiany w Polsce. Niezwykle istotnym elementem. Ci ludzie (komuniści) też wzięli odpowiedzialność za te przemiany. Nie byłoby zmian w Polsce, gdyby komuniści nie podjęli z opozycją rozmów przy Okrągłym Stole

Tak zaś skomentował dokonania „niedoszłego noblisty” i ekonomisty wszechczasów, Leszka Balcerowicza, członka komunistycznej partii oraz pracownika naukowego w Instytucie Podstawowych Problemów Marksizmu-Leninizmu przy KC PZPR:

„Nikt nie przechodził drogi od gospodarki scentralizowanej, zbiurokratyzowanej do gospodarki wolnorynkowej. Trudno było przewidzieć przyszłość nowej, wolnej Polski. (...) Nie chcę się wypowiadać na temat empatii społecznej prof. Leszka Balcerowicza, bo on bardzo źle na to reaguje. Odpowiedź prof. Balcerowicza na oskarżenia go o brak empatii jest zawsze taka sama: jedynym rozwiązaniem problemów społecznych jest wzrost gospodarczy”

Aby zrozumieć prawdziwą siłę sprawczą i polityczną moc tych dwóch wynajętych figurantów wystarczy zapoznać się z jednym tylko zdaniem zamieszczonym w przypływie szczerości przez najbardziej znanego walutowego spekulanta, Georga Sorosa w jego książce"Underwriting democracy" wydanej w 1991 roku. Ten krótki cytat mówi nam wszystko o tym, czym była i czym jest III RP oraz jak zapadają w niej najważniejsze dla losu Polaków decyzje:

"Poprosiłem Czesława Kiszczaka, aby ten zwrócił się do Bronisława Geremka z prośbą o wytypowanie człowieka, odpowiedniego do realizacji tego zadania”

Jak widzimy ten cały geszeft z pozbawieniem Polaków własności i rozkradzeniem narodowego majątku zwany „planem Sorosa”, a nad Wisłą na użytek krajowy ochrzczony „planem Balcerowicza” był uzgadniany z zupełnym pominięciem „charyzmatycznego” premiera Mazowieckiego, a kandydatura wykonawcy-słupa dogadana została na linii Soros, Kiszczak, Geremek.

Pomijając nawet już sam skandaliczny fakt mieszania się szemranego finansisty zza granicy w wewnętrzne sprawy Polski trzeba zadać sobie pewne pytanie.

Skąd taki Soros wiedział, że w sprawie obsady kluczowego w tym przełomowym czasie ministerstwa należy pertraktować z Kiszczakiem i Geremkiem, a nie jak podpowiada zdrowy rozsądek, z premierem bądź prezydentem kraju? Czyżby już wcześniej było dla wtajemniczonych wiadomym, kto tak naprawdę będzie rządził Polską?

Ten teatr kukiełkowy trwa do dzisiejszego dnia, a każda próba zajrzenia za kulisy by zobaczyć, kto pociąga za sznurki tych marionetek kończy się „nocną zmianą”, obalaniem „krwawej junty Kaczyńskich” bądź „tragicznym błędem pilota”.

Od 1989 roku do dnia dzisiejszego decyzje dotyczące Polski nie zapadają w kancelariach premiera czy prezydenta gdyż oba te urzędy pełnią rolę dekoracyjną niczym królowa w Anglii, a tak naprawdę już od niemal ćwierć wieku zawsze decyduje jakiś zagraniczny reżyser „Soros” oraz miejscowy „Kiszczak” z „Geremkiem” odpowiedzialni za właściwą obsadę ról w priwislańskim kraju.

Ostatnio, zwłaszcza po dętej sprawie po kryptonimem „Brunon K” spotkałem się z oskarżeniami, że negując możliwość odzyskania Polski w demokratyczny sposób tak naprawdę wzywam do rozlewu bratniej krwi.

Ja bardzo przepraszam, ale póki co – nie wiem jak jeszcze długo- wolno mi chyba wyrażać pogląd, w którym dzielę się z Czytelnikami swoim brakiem zaufania do rosyjskich serwerów, z których podczas wyborów korzysta Państwowa Komisja Wyborcza, zaś na podstawie obalenia w 1992 roku rządu Jana Olszewskiego, antypisowskiej międzynarodowej histerii w latach 2005-07 oraz smoleńskiego zamachu mogę chyba wysnuć dość logiczny wniosek, mówiący, że system nigdy nie pozwoli na jego obalenie za pomocą demokratycznych mechanizmów zaprojektowanych przez rycerzy okrągłego stołu i z taką starannością smarowanych oraz oliwionych przez te wszystkie lata.

Teraz wróćmy jeszcze do odznaczonego przez Bronisława Komorowskiego 12 listopada tego roku Krzyżem Oficerskim Orderu Zasługi RP, Georga Sorosa, a w zasadzie do założonej przez niego Fundacji Batorego.

Jeżeli już ktoś wzywa do łamania prawa i zasad demokratycznych w celu dania odporu opozycji w Polsce to robi to nie owijając w bawełnę salonowiec i uczestnik obrad „okrągłego stołu”, profesor Marcin Król, przewodniczący Rady Fundacji Batorego, który w wywiadzie dla „Wprost” powiedział:

„Wzywam władze państwa polskiego do zdecydowanej i twardej reakcji, nawet, jeżeli nie będzie ona zgodna z prawem. Wzywam, jako mieszkaniec demokratycznego kraju."

Oni naprawdę nie żartują, a finasowo-lewacka międzynarodówka ustami „niekwestionowanego autorytetu” III RP i prominentnego przedstawiciela fundacji założonej przez spekulanta i „filantropa” wzywają niczym Adolf Hitler prezydenta Hindenburga, do podpisania dekretu „O ochronie Narodu i Państwa”, na mocy którego fizycznie likwidowano opozycję.

Mam pytanie do moich krytyków wystraszonych wojną domową, do której ja podobno nieodpowiedzialnie nawołuję.

Jak w demokratyczny sposób pozbawić władzy Salon, który ustami przewodniczącego Rady Fundacji Batorego mówi nam wprost, że władzy raz zdobytej nie oddadzą i namawia rządzących do „twardej reakcji, nawet jeżeli nie będzie ona zgodna z prawem”?

Artykuł opublikowany w ogólnopolskim tygodniku Warszawska Gazeta

Polecam moją nową książkę, "Polacy, już czas" ozdobioną rysunkami Arkadiusza "Gaspara" Gacparskiego, jak i poprzednią.
Sprzedaż: www.polskaksiegarnianarodowa.pl, United Express, Warszawa, ul. Marii Konopnickiej 6 lok 227, Tel. 502 202 900

 

Lubię to! Skomentuj19 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale