szkoda że tak późno, teraz może się spokojnie wytarzać w błocie na przystanku Wódstok, tam było jego miejsce od samego początku.
652
BLOG
szkoda że tak późno, teraz może się spokojnie wytarzać w błocie na przystanku Wódstok, tam było jego miejsce od samego początku.
Złote Bany - ,Starosta Melsztyński, Wywczas, Artymowicz , Maia14, Osiejuk, Rudecka Kalinowska
Nowości od blogera
Komentarze
Pokaż komentarze (9)