Matko jedyna, jakie to byłoby piękne! Bez wyborów, rok wcześniej pozbylibyśmy się tego beznadziejnego, wyszczekanego, bezpłodnego pasożyta. Niech mnie ktoś uszczypnie, czy to czasem nie sen? Jutro cała Polska pije szampana!
565
BLOG
Matko jedyna, jakie to byłoby piękne! Bez wyborów, rok wcześniej pozbylibyśmy się tego beznadziejnego, wyszczekanego, bezpłodnego pasożyta. Niech mnie ktoś uszczypnie, czy to czasem nie sen? Jutro cała Polska pije szampana!
Złote Bany - ,Starosta Melsztyński, Wywczas, Artymowicz , Maia14, Osiejuk, Rudecka Kalinowska
Nowości od blogera
Komentarze
Pokaż komentarze (15)