Blog
Konfederacja Polski Niepodległej
Paweł Urbański
Paweł Urbański Szef Okręgu Wielkopolskiego Konfederacji Polski Niepodległej
0 obserwujących 5 notek 7516 odsłon
Paweł Urbański, 24 stycznia 2011 r.

Niepodległość narodów kaukaskich może zakończyć tę wojnę

Jeśli to nie FSB tylko Bojownicy Kaukascy to koniecznie trzeba ich przekonać, aby jednak odstąpili od zamachów w miejscach publicznych i zaczęli systematycznie niszczyć infrastrukturę Federacji Rosyjskiej unikając przy tym ofiar w ludziach.

Społeczność Europy, z powodu kompletnej niewiedzy na temat ludobójstwa jakiego dopuszczają się Rosjanie na Kaukazie, a szczególnie społeczność Zachodniej Europy nie jest w stanie zrozumieć rozpaczy i determinacji Bojowników Kaukaskich. Syta i bezpieczna Europa uprawiająca hipokryzję w kwestii zabijania milionów nienarodzonych dzieci oraz popierania zwyczaju dobijania chorych i starych (eutanazja) nie może jakoś patrzeć na przypadkowe ofiary zamachu na lotnisku Domodiedowo, pomimo że te ofiary są tak niewinne jak 'niewinni" byli przypadkowi przechodnie, w 1941 roku w Berlinie, w czasach tryumfalnego pochodu III Rzeszy.

Ponieważ tego nastawienia społeczności europejskiej nie da się zmienić z dnia na dzień, dlatego należy przekonać Bojowników Kaukaskich, aby odstąpili od zamachów w miejscach publicznych, gdzie przebywają ludzie, a w zamian za to, w pasie Rosja-Białoruś-Ukraina-Mołdawia, cyklicznie niszczyli rurociągi gazowe (także Nord-Stream), a następnie zabrali się za autostrady i linie kolejowe, którymi płyną do Federacji Rosyjskiej towary konsumpcyjne.

Federacja Rosyjska istnieje tylko dlatego, że sprzedaje m. in. Unii Europejskiej gaz i ropę, dlatego w interesie politycznym i militarnym narodów walczących o wyzwolenie spod dominacji Federacji Rosyjskiej leży niezwłoczne przerwanie transportu gazu i ropy do Europy Zachodniej oraz Chin, a także należy niezwłocznie przerwać transport dóbr konsumpcyjnych z Europy Zachodniej do Federacji Rosyjskiej.  Odcięcie Federacji Rosyjskiej od głównego źródła dopływu dewiz będzie początkiem końca tego państwa.

W polskiej polityce zagranicznej wobec Federacji Rosyjskiej należy przyjąć prymat dalekosiężnych interesów politycznych i wojskowych nad bieżącymi interesami gospodarczymi. Z tego względu społeczeństwo polskie powinno zaakceptować czasowe niedogodności jakie spowoduje odcięcie Europy od rosyjskiego gazu i w swoim dobrze rozumianym interesie poprzeć walkę Bojowników Kaukaskich o niepodległość i stworzyć im na terenie Polski warunki do bezpiecznego pobytu i szkolenia wojskowego oraz w miarę możliwości wesprzeć ich obywatelską pomocą finansową.

Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

Ostatnie notki

Ostatnie komentarze

  • @Autor Mam nadzieję, że tym razem jest to początek prawicowego zwrotu Europy.
  • @MIND SERVICE Mam na myśli sytuację, w której Federacja Rosyjska, nie używając broni...
  • @Autor Wojskowi specjaliści od strategii zawsze zakładają wygraną, dlatego ładują...

Tematy w dziale