30 obserwujących
2573 notki
652k odsłony
146 odsłon

>>> Jak załgany PiS-iacki reżim okłamał Naród w sprawie maseczek z Chin

Wykop Skomentuj15


Chodzi o maseczki z Chin, które przyleciały do Polski 14 kwietnia na pokładzie największego samolotu świata - Antonowa An-225 Mrija. Na lotnisku sprzęt "odbierał" m.in. premier Mateusz Morawiecki.

"Gazeta Wyborcza" podtrzymuje, że maseczki z Chin nie mają żadnych certyfikatów. 

Prezes KGHM Marcin Chludziński przekonywał, że zostały one certyfikowane przez amerykańską Agencję Żywności i Leków (FDA) - na dowód pokazywał zdjęcie.


Dziennik twierdzi, że dotarł do dokumentu prezentowanego przez prezesa KGHM. "Niniejszy certyfikat jest jedynie powiadomieniem o zarejestrowaniu wyrobu medycznego. Nie stanowi on żadnych gwarancji i nie może być podstawą jakichkolwiek oświadczeń ani gwarancji" - czytamy w nim. 

"Zarejestrowanie nie oznacza zatwierdzenia lub dopuszczenia do obrotu" - powiedziała "GW" Brittney Manchester, rzecznik FDA.


Ale przeciez najwazniejsze dla łajdackiego reżimu jest to, ze hucpa przed kamerami PiS-iackiej szczujni z przywitaniem samolotu z maseczkami przez Matoluszka wygladala super! https://fakty.interia.pl/raporty/raport-koronawirus-chiny/polska/news-gw-maseczki-z-chin-nadaja-sie-na-smietnik-kghm-to-fake-news,nId,4469074Łajdacka zmiana.
Wykop Skomentuj15
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale