Zostaw za sobą piękna ślady...
Szczęście to codzienne odczuwanie własnego wolnego istnienia
136 obserwujących
1459 notek
1103k odsłony
2696 odsłon

Szymon Hołownia Was oszukał!

Wykop Skomentuj39

Bardzo krótko do wyborców Sz. Hołowni.

Swego czasu napisałem post pt.: "Sz. Hołownia - kolejna polityczna wydmuszka", w którym napisałem m.in.:

"Ojcowie założyciele jego kandydatury są przewidywalni do bólu.

W ostatnich latach najpierw przed wyborami parlamentarnymi wykreowano R. Petru i jego .Nowoczesną, (...) która miała być czymś na kształt alternatywy dla PO, gdyby ta ostatnia miała problemy z wygraniem wyborów a nawet odebrać glosy lewicy, ale tak naprawdę miała wzmocnić o nowych wyborców obóz antypisu. Jej "zbrojnym" ramieniem był w dużej części KOD.

Niemal w tym samym czasie (2015 rok) pojawił się P. Kukiz i jego niby bezpartyjny ruch, który po części miał odebrać głosy PiS a sam odebrać głosy A. Dudzie w wyborach prezydenckich i to wówczas niestety po części się udało - stąd wygrana A. Dudy dopiero w II turze. Następnie P. Kukiz w wyborach parlamentarnych miał odebrać głosy PiS-owi i tak się niestety stało, choć i tak ZP wygrała wystarczająco na stworzenie samodzielnych rządów. Jakiż strach musiał przed tamtymi wyborami panować wśród zdrajców Polski i Polaków zwanych elitami III RP to można zrozumieć poprzez fakt, że przecież był potrzebny nie tylko P. Kukiz, ale jakaś efemeryda polityczna pod nazwą Nowoczesna przejmująca głosy niezadowolonego elektoratu PO.

A teraz znów przed wyborami prezydenckimi "wyciągnięto z kapelusza" Sz. Hołownię (...). Sz. Hołownia powstał aby odebrać część zawiedzionych wyborców PO i wyborców PSL oraz niezdecydowanych, w tym przede wszystkim jeszcze niezorientowanych do końca w meandrach polityki młodych ludzi, aby osłabić obóz rządzący i wzmocnić obóz "antypisu" oraz zapobiec wygranej A. Dudzie w I turze wyborów(...) Sz. Hołownia jest kolejną wydmuszką polityczną, która skończy jak R. Petru czy P. Kukiz" [1].

I czy nie miałem racji?

Dziś dowiadujemy się, że jednak Sz. Hołownia będzie "bez przyjemności" głosował na R. Trzaskowskiego. Mało tego zaplanowali wspólną debatę o bezpartyjnym urzędzie prezydenta, która i tak jest (była) bezcelowa ponieważ już R. Trzaskowski raczył był spełnić wszystkie proste jak drut i oczywiste postulaty Sz. Hołowni i sprawa jest zamknięta. Ciekawym jest też, że tą niby rozmowę o bezpartyjności urzędu prezydenta "sfinansowano ze środków komitetu Wyborczego Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Szymona Hołowni" [2], czyli z Waszych darowanych Sz. Hołowni pieniędzy.

Pozostawiam Was z tymi informacjami, ku refleksji przed głosowaniem w II turze wyborów.

[1] http://krzysztofjaw.blogspot.com/2020/06/sz-hoownia-kolejna-polityczna-wydmuszka.html

[2] https://niezalezna.pl/338341-maski-opadly-niezalezny-holownia-finansuje-wyborcza-promocje-trzaskowskiego

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...

© Krzysztof Jaworucki (krzysztofjaw)

http://krzysztofjaw.blogspot.com/

kjahog@gmail.com

Wykop Skomentuj39
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka