Zatrzymaj chorobę Alzheimera
Od kilkudziesięciu lat wmawia się pacjentom chorym na chorobę Alzheimera, że nic z tym nie można zrobić. Od paru lat dr. Dale E. Bredesen próbuje się przebić z informacją o procedurze, która pozwala zatrzymać a nawet cofnąć chorobę, we wstępnych fazach.
2 obserwujących
107 notek
72k odsłony
521 odsłon

Petycja do rządu w sprawie ochrony zdrowia

Wykop Skomentuj

PETYCJA do Ministra Zdrowia

w sprawie podjęcia działań mających na celu ochronę zdrowia polskiego społeczeństwa, sugerowanych: przez znanych naukowców z Komisji Polskiego Towarzystwa Badań Radiacyjnych ds. Problemów Bioelektromagnetycznych (nazywanej dalej Komisją), która została powołana w celu inicjowania i popierania działań mających na celu ochronę środowiska i osób przed oddziaływaniem  pola elektromagnetycznego (PEM), a także przez naukowców, z największym na świecie dorobkiem naukowym w dziedzinie wpływu PEM na zdrowie. 

Na podstawie Rezolucji Komisji ds. Problemów Bioelektromagnetycznych Polskiego Towarzystwa Badań Radiacyjnych im. Marii Skłodowskiej-Curie w sprawie podwyższenia dopuszczalnych poziomów pól elektromagnetycznych w środowisku ( poprzez zmiany dopuszczalnych limitów PEM w Rozporządzeniu Ministra Zdrowia obowiązującym od 1.1.2020 r.) dostępnej w dniu dzisiejszym na stronie http://ptbr.org.pl/files/Rezolucja_PTRB_2020.pdf

a także apelu 5G Appeal dostępnego na stronie http://www.iemfa.org/wp-content/pdf/2017-09-13-Scientist-Appeal-5G-Moratorium.pdf ,podpisanego przez najbardziej znanych naukowców spoza Polski, 

jak również mojej opinii do Rozporządzenia przesłanej do Ministerstwa Zdrowia w ramach konsultacji społecznych, na którą nie otrzymałem odpowiedzi, a do której nie odniesiono się także w raporcie podsumowującym konsultacje  https://www.salon24.pl/u/krzysztofkuklinski/1002098,opinia-do-projektu-rozporzadzenia-w-sprawie-dopuszczalnych-poziomow-pol-elektromagnetycznych-w-srodowisku

 wnoszę o bardzo pilne podjęcie działań uwzględniających omówione poniżej fakty oraz rozwiązania techniczne i organizacyjne: 

Tutaj 17 punktów z 3 źródłowych dokumentów...

1..

...

17...

----------------------------------------------

Uwagi bieżące:

Szwajcaria ma już moratorium na 5G w kilku kantonach, plus zapowiedź badań naukowych nad wpływem na zdrowie, finansowanych przez rząd, zachowane stare normy niższe na terenach zamieszkałych przez dzieci niż w Polsce, te niskie z 2019 roku i jeszcze 2 referenda konstytucyjne w drodze, ale 2000 anten 5G już zainstalowanych. Ciągle nie wiedzą jak mierzyć promieniowanie z 5G, tak aby spełnienie norm było bezpieczne dla ludzi.

Polska w I kwartale będzie miała paręset anten, ma podniesiony od 1.1.2020 r., dla technologii 5g, dopuszczalny limit PEM, jeden z parametrów 100 krotnie, drugi 8-krotnie, rząd wytoczył wojnę naukowcom i lekceważy ich opinie przekazane w ramach skróconych z 3 do 2 tygodni konsultacji publicznych, za chwilę będzie licytował wyższe częstotliwości dla operatorów, żeby dołożyć parę miliardów do budżetu, żeby ten się sklejał. Nie ma jeszcze rząd rozporządzenia dotyczącego pomiarów, tak jak Szwajcarzy. Więcej krytycznych dla rządu informacji w Rezolucji naukowców.

Szwajcarzy na razie mają gorzej, ale za chwilę będą mieć lepiej. Mają demokrację, a my władzę przemysłu.

Chcesz pomóc ?

Napisz petycję: do rządu, do gminy.

Poproś swojego posła o interpelację.

Poproś mainstreamowych dziennikarzy o podjęcie tematu, szczególnie tych co nie mają w mediach rządowych reklam, czy też reklam telekomów. Być może takie jeszcze są. Protestujący są na youtube, grupach FB i takich niszowych portalach (tutaj max 5 tys. odsłon).

Udostępnij posty lub artykuły na swoim profilu lub w gminnej grupie FB.Wykop Skomentuj
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Społeczeństwo