Nie jestem z fanklubu JK ale z czystej ciekawości zastanawiam się kiedy przetrawi wynik wyborczy na zborne działanie swojej partii w jakimś określonym kierunku z wytyczonymi zadaniami.
Rozumiem że jeszcze na to wcześnie , wszak jest urzędującym Premierem .Musi jeszcze ewakuować ekipę z tonącego okrętu, prosić o pomoc Prezydenta wszystkich Polaków,zaminować pałac coby nie wpadł w ręce nieprzyjaciela .
Ale chyba główka pracuje - i jakiś szkielet ,wariant awaryjny powinien zostać wdrożony . Wierzganie członków Zakonu, jak motyla przyszpilonego w celu zasuszenia na eksponat, nie przystoi alternatywie dla POPSULU.
Pis tak zbudowany jest , że bez jasnych wskazówek wodza dryfuje i jest to widoczne jak u chrząszcza przewróconego na plecy. Nawet odszczepieńcy mają się dobrze, hasają jak źrebaki .
Dziennikarze (zaprzyjaźnieni)nie wiedzą co pisać ,elektorat się rozłazi ,wróg triumfuje.
Wodzu obudź się


Komentarze
Pokaż komentarze (6)