Blog
Ufam jedynie Bogu i poznaję po owocach
Ksymenes
0 obserwujących 302 notki 472774 odsłony
Ksymenes, 4 października 2011 r.

Olejnik vs. Hofman - pełne gacie czerwonoróżowego salonu

Dziś w "Kropce nad i" Monika Olejnik usiłowała poprawić wczorajszego Tomasza Lisa zapraszając do programu Adama Hofmana.

Milicjantka starała powtórzyć to, co wczoraj ewidentnie Lisowi nie wyszło. Tymczasem, dziś Olejnikowej poszło dokładnie tak samo z Hofmanem, jak wczoraj Lisowi z Kaczyńskim. Przez dłuższy czas obserwowałem zaciętą twarz milicjantki, która wyraźnie była zdegustowana rezolutnym zachowaniem Hofmana. Ba! Uważam nawet, że Hofman wygrał dziś wyżej z Olejnikową, aniżeli wczoraj Kaczyński z Lisem. Hofman miał jednakowoż łatwiejsze zadanie, bo prezes Kaczyński przetarł mu wczoraj szlaki, a milicjantka nie miała dziś dobrego dnia.

Po wczorajszym i dzisiejszym programie widać jedno. Mainstream ma autentycznie pełne gacie i nie cofnie się przed żadnym świństwem, by nie dopuścić do ewentualnej zmiany władzy. Szemrane fortuny, mafijne powiązania, zdegenerowany aparat państwa - to wszystko jest na usługach sitwy związanej z PO i czerwonoróżowym salonem. Jest o co się bać.

 

Opublikowano: 04.10.2011 20:41.
Autor: Ksymenes
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Interesuje mnie przyszłość Polski, a nie konkretnej partii. Strzelam przede wszystkim do złej władzy, ale zła opozycja również nie może na mnie liczyć. W przeszłości sympatyzowałem z UPR - głównie w kwestiach wolnego rynku.

Lista blogerów, którzy trwale zbanowali mnie bez sensownej przyczyny: Andrzej Celiński, Mireks, maia14, teesa

Zbanowani przeze mnie za chamstwo:
entefuhrer (14.08.2011), mundry (05.10.2011)

Ostatnie notki

Ostatnie komentarze

  • @jkdino49 Kulą w płot. Właśnie napisałem o tym, że Pańskie chamskie wnioski, którym...
  • @jkdino49 Wnioski godne idioty.
  • @irasiad Byłeś, jesteś i będziesz idiotą. Trzeba być ostatnim chamem, żeby w mojej notce...

Tematy w dziale