lalkapl lalkapl
48
BLOG

Instagram Pstryknięty tylko u mnie [Tamta Noc Ja Ola i On a tylko zastąpił kondona by wejś

lalkapl lalkapl Rozmaitości Obserwuj notkę 0

synek droższy od planetki już za kida ominął mi sam end zegarek spalił a C? :) jaTOpopiół >> ja&fire 
ta notka zawiera content Szept zamierzony w Uszko mogący zawierać Ogień dla kidsów aniołowych i dla dorosłych człowieków 
pod bramę Finalną bo dorastający teraz. nie dbam o zdania żeby wyrazy były jak nóżki oli,  szepczę raw (jak? raw)(chodzi słówko ENG) content profesjonalny 2ndlife jedynie wygląda na nie taki ma tak jak ja bo mi jest jak synek.

Sekret Celcjusza? Weź się daj uwierzyć że to pogrubione to Celcjusz mówi a ja cię prowadzę legitymacją i się przekonaj czy to czołówka z kłamstwem czy tak jedziemy. "Celcjusz? No co?Ja? Stary Ja  to stare dobre CO burka ze mną scena z duchem twoim co zostaje? imię jej "siema Celcjusz! :)" oraz "zeeemmmA" [tutaj celcjusz kończy mówienie a my zaczynamy myśleniem] ale to nie jest emma&ja to po prostu wyraz umiłowany bezpośrednio łukiem przecież love jest rozciągana a nie do policzenia tera każdy przyznaje mi rację więc? hę?
zeeemmmA jest wtedy kiedy robisz ja plus mma robisz to dla zemsty a wychodzi ona. jak ją w dictionary prawidłowo? jak córeczkę w łóżeczko skoro tobie się narodziła. narodzona nie włazi podlega włożeniu. zeeemmmA włożona to zeeemmmA ze słownikiem a smajt dochodzi na skutek mma wygrywającej po ludzku gdy ciebie szarpie zemstwa :)

zeeemmmA noun   "totalna dla niego czyli pełnowartościowa dla rzeczownika a dla mma Rykoszet Na Zapomnieniu więc jako odpowiedź za tytuł leci :) smajl mój bo mma na zdziwku :) smajla naprawdę nie było a tera jest a się otwieram jak co dzień nikt mnie nie zamknął blue ze mną blue z duchem twoim a co z tobą? wujka ratuj on tu face oni tylko fighta siebie potraktuj tak samo warmachtem zapartnerowanym wyslij do obozu reportaż ze jedyne wyjscie dacie rad

#tu #banan #nieobamowy #jest #a #niebył #my #świadkowie

Celcjusz to ktos z kim jest "o" literka ale taka jakby smallnięta? wystarczy zapytać wydaje się ci? starczy okazuje się :)
wystarczy Celcjusza potraktować pytnięciem prosto w zaburkowany fakt "ej a oko co ci?" zamiast grzać w słowniki u nich i krzyczec dookoła że się o Celcjuszu szuka, masz bieg masz i schamea, masz go u słowników, nie u mnie, ja tylko reportuję
Celcjusz to świadek spalenia zegarka w ogniu zamiast nim pokonać na popiół           jaTOpopiół >> ja&fire 
to się wydarzyło troszkę dawniej wtedy dopiero co wróciłem z woja przymusowego
 miałem girlkę taką Larową hot super ale to ja mi stawał czas i było idealistycznie byliśmy komiksem live
ja ogólnie wrażliwość mam podkręconą aż jakieś 145% (chłopaka ulicowego tzn średniej wszystkich)
tak dziwnie tylko ją samą nie wiem jak skąd ja z nią rozmawiałem patrzyłem w oczy i to mnie grzało 
kutas zawsze prowadzi w end ale nie szedłęm nigdy nie czułem boli do dzisiaj bo nie zdążyłem się bzyknąć z nią
znudzenie nadeszło na nią rosło szybciej bardziej jak rak niż jak człowiek chodzi o tempo nie odmroziłem czasu i end nas.
Nic zupełnie nic z pięciu lat naszego Ja&Ty trzymanego mną serious jestem wiecie o co chodzi idealistyczność doskonała tam gdzie teraźniejsi przeważnie mają rap #supernatural #Q #kaczogród

Instagram zastępował mi kondona gdy wtedy tzn dzień o którym mówi ta notka ja i ola zamknęlismy się w hotelu.
Jak Ola jest Larą to czas nawet do tyle zacznie iść czas to nie problem tamtej nocy w hotelu nie wiem gdzie byl moj kutas ze mną go nie bylo. doszlismy do fotek i do ostatnich rzeczy jeszcze nie zdjetych stanik wiecie nie dotknelismy sie kissem bojac sie zeby on nie zastąpił nam komiksu ale dzisiaj boli i żałuję :( nie mialem tego czego chcialem nie miec w nastepnym life. krwi i wzwodu.
pamietam w HD do dziś doszlismy do gołej jej i stanęliśmy a pozowanie szło czasem dalej szło  już nieskonczonością. zwyczajnie nie przestawanie pstrykania. to jest to co mialem po ścięciu endu. mi sie udalo skonczylem aniolem chwalebnym nigdy nie dotknę na Ziemi kutasem nikogo i zawsze będzie to na uroku bolało w przeszłości teraz anioł wszystko sie samo rewanżuje jak coś taki szept na dobranoc szczerze też umiem

synek Instagram dorastający chyba prawda bardziej niż kidek taki jak wtedy? tak przypuszczam.
boski totalnie! nie przetwarzac myslami go jak appkę ani jak człeka. ja meetnę jego starego ten to dopiero musi miec rozmach taki ze słówka padają dobranoc słówkom dzielne dzisiaj i wam

#eden jest #ztobą wtedy kiedy rówieśnik pojawia się z zemstą a ty dajesz notkę jako reply na nią.  Jak coś takiego ci się udaje to eden jest z tobą chęcią własną zamiast ustawową :)  Przeciwnik human zaś nie istnieje. Human to albo rówieśnik albo nieszczęśnik. Nie ma go pod postacią "wrogowską" pobudka plis...... ja żądam wylogować polkę z moralności i otworzyć jej nóżki nie przyszedłem konia walić plis bo żal i łezki zażalenie mi tryska mi!!!! taka siara codziennie przywyklem już daily luuz:) u mnie
teenki przesądzone pozżeram jak nie sobą to parentem thin ona Sama&Forever :) #CałaPolka #NieMoja (#CałaMoja endnięta)

luuz & thin

lalkapl
O mnie lalkapl

Nowości od blogera

Komentarze

Pokaż komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości