b-Lech-blo-G.
Jestem, więc myślę. Myślę, by poznać. Poznaję, aby zrozumieć. Jestem.
9 obserwujących
435 notek
133k odsłony
147 odsłon

Miałem sen

Kadr z clippu z utworem Pink Floyd
Kadr z clippu z utworem Pink Floyd
Wykop Skomentuj

Lech GalickiGłos mówił:- Skoro potrafią rozpraszać niektórzy chmury, aby poddani im defilowali ku ich chwale przymuszeni lub im niewolniczo oddani, to mogą potrafić już także, skoro zło w nich osiadło, i panowania nad wszystkimi zamiar nieroztropny, próżny, podły i tak sterować naturą stworzoną przez Boga, aby huragany, nawałnice, trzęsienia Ziemi, i wszelkie inne zjawiska niszczące pojawiały się tam gdzie chcą i wtedy, gdy chcą.

I w ten sposób zawoalowany, niszczyć innych ludzi, narody, które, jak oni wolną wolę od Pana daną mają, a tak czynić wbrew Bogu, Dobru i Człowieczeństwu nie chcą. Oto do Omegi wszystko zmierza. Apokalipsy spreparowanej przez niewolników zła.

Taki sen miałem. Ja.

A patrzę i szukam Jezusa Chrystusa, Pana mego i Boga mego. Zawsze. Tylko On.                                                    

                                        Atlantyda 

...była niezwykła w swej tajemniczości i zagubieniu reszta świata tonęła w ciemności i niewiedzy a nad nią latały ponoć aparaty powietrzne zaś nauki biologiczne i medyczne dotykały a kto wie czy nie przekraczały kardynalnych nadludzkich praw przeprowadzano jak dziś w dwudziestym pierwszym wieku biogenetyczne eksperymenty i inne zabierając prawa Stwórcy Panu Bogu, którego odrzucono a wszystko wedle wykoncypowanych na okoliczność wielkich reguł kosmicznych i słodkiej w swej wymowie niewymiernej onegdaj nadwyjątkowości IQ Dobrzy ludzie mówią że Atlantydy nie było na Ziemi albo w przypadku możliwym leży ona na dnie oceanu jak gruba śnięta ryba Inni dobrzy ludzie twierdzą iż Atlantis zwyczajnie wyparowała a to na skutek wybuchu nuklearnego czymkolwiek on był spowodowany Dodaje się często do tej opowieści niezweryfikowanej aneks o możliwości działań Obcych istot które wypowiedziały Atlantydzie wojnę totalną i święta, co nie zostało zrozumiane należycie i za radą szamana z Państwa Wyznania Terrorystycznego który po poderżnięciu gardła czarnej kurze wytoczył z niej krew a następnie młotem zmiażdżył skorpiona. Reszta świata tonęła w ciemnościach niewiedzy a mężni żeglarze podejmowali ryzykowne wyprawy szukając nowych lądów czyli terra incognita a nawet obserwowali niebo marząc o blizniaczej Ziemi planety której z braku możliwości stworzenia chcieli skolonizować w imię bezwzględnej potęgi Umysłu Prawdziwego Człowieka. itd. itd. itp..

                                                         

                                 Szok Azraelowy

...cała rodzina stara się ukryć przed małym chłopcem Istnienie śmierci na tym świecie ptak na alei tylko zasnął o moja cała rodzino dlaczego ja dorosły już wiem?...ten szok wpisany jest w nas na zawsze ... chcę być małym chłopcem który tylko  zasnął                                                                                                                                                                                                                                                     


Wykop Skomentuj
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Kultura