25 obserwujących
208 notek
305k odsłon
  877   0

Czerwony Pinochet dumnym gwiazdorem WSI24

Za Niepoprawni.pl
Za Niepoprawni.pl

Czesław Kiszczak, były szef MSW, to jak dotąd jedyny komunista i zbrodniarz, którego uznano za winnego zbrodni komunistycznej poprzez udział w zbrojnym związku przestępczym.

Za wprowadzenie stanu wojennego sąd skazał go na cztery lata więzienia, ale na mocy amnestii "kara" została zmniejszona o połowę - do dwóch lat. Ten były szef komunistycznego MSW nie poszedł jednak do więzienia, a wykonanie kary zawieszono na pięć lat. Wiadomo jednak, że Kiszczak do więzienia nie trafi nigdy... bo stan zdrowia mu na to nie pozwoli.

Ten "wyrok",  będący w rzeczywistości kpiną z ofiar komunizmu, dowodzi fikcyjności "wymiaru sprawiedliwości" w PRLu - bis, w którym przyszło nam dziś żyć. Pamiętajmy, że wymiar sprawiedliwości jest jednym z kluczowych czynników obok edukacji, opieki zdrowotnej, bezpieczeństwa, polityki rodzinnej, polityki energetycznej świadczących w rzeczywistości o stanie danego państwa. Jaki jest stan PRL- bis nie muszę chyba mówić, bo tego państwa zwyczajnie nie ma. Zostało ono całkowicie przekształcone w postkomunistyczną republikę agenturalno-ubecką.

Wracając jednak do Kiszczaka, wiodące mainstreamowe "media" zbudowane dzięki zagrabionym przez służby specjalne PRL- u pieniędzy obywateli (FOZZ : pl.wikipedia.org/wiki/Fundusz_Obs%C5%82ugi_Zad%C5%82u%C5%BCenia_Zagranicznego , wiącej na ten temat Gazeta Polska : autorzygazetypolskiej.salon24.pl/450317,jak-grzegorz-zemek-z-fozz-ratowal-spoldzielnie-mariusza-waltera) , nie mają problemu z zapraszaniem do siebie osoby tak nikczemnego pokroju. Nie jest tajemnicą, że robią wszystko, by wybielić winy i zakłamać oczywiste prawdy historyczne dotyczące okresu komunizmu. 

W ostatnim programie emitowanym na WSI24 pt ."Czarno na białym", zakłamanie i fałsz przeszły moje najśmielsze oczekiwania. Ekipa programu odwiedziła bowiem zbrodniarza Kiszczaka w jego domu. Ten chodząc w samych gaciach, przed kamerami opowiadał o tym jak bardzo jest schorowany i cierpiący. Nie omieszkał jednak w całkiem przytomny sposób obrazić ofiar swoich działań mówiąc, że wszelkie działania jakie podejmował w okresie gdy był szefem MSW miały na celu "ochronę narodu przed wielką klęską", czy też co było najbardziej obrzydliwe, porównując ofiary zbrodniczego stanu wojennego do ofiar wypadków drogowych.

" Winni ponieśli karę. Każdego dnia, ile osób ginie w wypadkach samochodowych ? Też giną ludzie. Śmierć jest śmierć. "– oświadczył zbrodniarz Kiszczak. 

Czarę goryczy przelało jednak stwierdzenie żony Kiszczaka - Marii, która oceniając jego działalność w strukturach komunistycznego reżimu w odniesieniu do procesów wytoczonych jej mężowi, stwierdziła wprost:: "To jest przykre, to jest dla nas przykre wydarzenie. Powinna być świadomość narodu, że to jest bohater Polski"

Tak panowie z "redakcji" WSI  i inni najemnicy z Czerskiej , to jest wasz bohater, to jest też wasze państwo. My swoje dopiero zbudujemy, bo nie chcemy żyć w tym gównie, które stworzyliście razem ze swoimi oficerami prowadzącymi w Magdalence dla swoich wyhodowanych przez ostatnie lata bezmózgich lemingów . Całe szczęście, że wasz czas dobiega już końca.

Legionnaire
 

Lubię to! Skomentuj75 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale