Blog
lestat
lestat
120 obserwujących 2620 notek 2059068 odsłon
lestat, 11 października 2017 r.

Kierownik jeziora ma miesiąc na samokrytykę i poprawę

3254 120 0 A A A

Publicysta „Do Rzeczy” Łukasz Warzecha został odsunięty na miesiąc od prowadzenia programów „W tyle wizji” i „W tyle wizji extra” w TVP Info. Powodem ma być nielojalność wobec TVP - ustalił portal Wirtualnemedia.pl.

http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/lukasz-warzecha-i-w-tyle-wizji-w-tvp-info-dziennikarz-odsuniety-za-nielojalnosc-wobec-telewizji-polskiej#

Pilot bombowca ( sam się tak określał w polemice z Toyahem ) myślał , ze jak mu TVPiS płaci za występy , to może poza TVPiS krytykowac sobie władzę albo partyjną telewizję . 

Otóż władza jak płaci to kupuje w pakiecie - mówisz co władza każe mówic , klaszczesz , a krytykowac władzę to sobie możesz jak Ostatni Husarz Mrożka czyli Lucuś. 

Ale nie to że władza be , ludzie pany , dali Łukaszowi miesiąc na poprawę . 


P.S. 

ot głos wiernego bez zastrzeżeń godz\ina 16 

Oznacza to, oczywiście, odpychanie od obozu rządzącego wszystkich tych, którzy choć zgadzają się z nim w większości spraw, to nie zgadzają się z nim w pełni. Tacy „nasi, ale nie we właściwy sposób nasi” drażnią. Niech idą na śmietnik historii, albo do KODu.

Trudno takie postawy określić inaczej niż mianem sekciarskich. A sekciarstwo najczęściej kończy się źle. Nie zawsze od razu, często dopiero po dłuższym czasie. Ale nie znam wyjątku od tej reguły.


całość 

https://wpolityce.pl/media/361861-przypadek-warzechy-czyli-mile-zlego-poczatki


jakbym czytał Albina Siwaka dbającego o bezkompromisowość PZPR wobec Solidarności.

Opublikowano: 11.10.2017 13:33. Ostatnia aktualizacja: 11.10.2017 17:23.
Autor: lestat
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

W związku z końcem postkomunistów,a poszerzeniem pojęcia lewica oraz uznaniem Gierka za patriotę - odkurzam znaczek sprzed 35 lat image "Za nic bym nie chciał , aby uważano mnie za człowieka poważnego , bo w obecności tzw. poważnych ludzi dzieci bawia się bez wigoru i radości , kobiety przestają być zalotne , wojskowi nie chcą opowiadac pieprznych anegdot , maski zdejmuja lub nadziewają w ich obecności tylko ludzie smutni. A na dodatek - durnie są zawsze poważni. counter
free counters Jeden z tych poważnych wygłosił najgłupsze zdanie w salonie na mój temat "dyskomfort części dyskutantów wynikający z tej wprost niemożliwej już do banalizowania, relatywizowania czy tym bardziej ignorowania kompromitacji PO, wzrósł niepomiernie i manifestuje się w sposób różnoraki. Jedni fundują nam różnego rodzaju divertissement w postaci zagadek...."

Ostatnie notki

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • @Daani  tak.  jak inaczej pubikowałbym bez podania żródła?
  • @O jeden post za daleko bo byli ulepieni z innej gliny niż zadający to pytanie
  • Pierwszy raz tekst opublikowałem 9 lat temu. Wklejam co roku 31 sierpnia. Dziś po raz 10. Może...

Tematy w dziale Kultura