Blog
lestat
lestat
124 obserwujących 2625 notek 2088728 odsłon
lestat, 11 maja 2018 r.

Wczorajsze Wiadomości TVP w 30 lecie majowych strajków 1988

271 12 0 A A A

https://wiadomosci.tvp.pl/37149022/nie-bylo-wolnosci-bez-solidarnosci


Strajk w Stoczni . Najwazniejsza osobą podczas strajku był Lech Wałęsa. CZy nam się to dzis podoba czy nie - oczy Polski i świata były zwrócone - jest tam czy nie ? On był główną postacią strajku 30 lat temu .

Wczoraj w Indoktrynacjach - nie ma , nie było , żadnego słowa , żadnego obrazu . Wymazany .

Było też trochę o strajku na UG. Czy nam się to dziś podoba czy nie , szefem strajku i przewodniczącym komitetu strajkowego  był Paweł Adamowicz już wtedy nazywany Budyniem .

Wczoraj w Indoktrynacjach - nie ma , nie było , nie istnieje . Wymazany . 

O strajkach bez ich faktycznych szefów. 

I tak widzisz Jacku Kurski  wymazujesz ludzi ze swojej młodości z historii , a mimo wszystko ja napiszę - tak byłeś w Stoczni podczas tego strajku . Ja pamiętam . Bo widzisz jak na 35 czy 40 lecie zmieni się ekipa w TVP i jak tym razem wymazani zostaną Lech i Jarosław , ja bedę pisał - byli tam  i wrzucę jak zawsze zdjęcie gdzie są  - Wałęsa i Kaczyńscy jego doradcy i wspólpracownicy. 

Ty też tam byłeś .   


Opublikowano: 11.05.2018 12:04. Ostatnia aktualizacja: 11.05.2018 12:40.
Autor: lestat
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

W związku z końcem postkomunistów,a poszerzeniem pojęcia lewica oraz uznaniem Gierka za patriotę - odkurzam znaczek sprzed 35 lat image "Za nic bym nie chciał , aby uważano mnie za człowieka poważnego , bo w obecności tzw. poważnych ludzi dzieci bawia się bez wigoru i radości , kobiety przestają być zalotne , wojskowi nie chcą opowiadac pieprznych anegdot , maski zdejmuja lub nadziewają w ich obecności tylko ludzie smutni. A na dodatek - durnie są zawsze poważni. counter
free counters Jeden z tych poważnych wygłosił najgłupsze zdanie w salonie na mój temat "dyskomfort części dyskutantów wynikający z tej wprost niemożliwej już do banalizowania, relatywizowania czy tym bardziej ignorowania kompromitacji PO, wzrósł niepomiernie i manifestuje się w sposób różnoraki. Jedni fundują nam różnego rodzaju divertissement w postaci zagadek...."

Ostatnie notki

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • @Lubicz  Bożka pisała tez wiele o ks. Janie Kaczkowskim i jego hospicjum w Pucku....
  • @Polaniecki  Zanim klepnie się cos w klawiaturę należy wiedzieć cokolwiek .  Centrum św....
  • proszę o nadanie taguosobiste i nie eksponowanie notki.

Tematy w dziale Kultura