lestat
Za nic bym nie chciał, aby uważano mnie za człowieka poważnego, bo w obecności poważnych ludzi dzieci bawią się bez wigoru i radości, kobiety przestają być zalotne, maski zdejmują w ich obecności tylko ludzie smutni.A na dodatek - durnie są zawsze poważni
125 obserwujących
2640 notek
2149k odsłon
277 odsłon

Wczorajsze Wiadomości TVP w 30 lecie majowych strajków 1988

Wykop Skomentuj12

https://wiadomosci.tvp.pl/37149022/nie-bylo-wolnosci-bez-solidarnosci


Strajk w Stoczni . Najwazniejsza osobą podczas strajku był Lech Wałęsa. CZy nam się to dzis podoba czy nie - oczy Polski i świata były zwrócone - jest tam czy nie ? On był główną postacią strajku 30 lat temu .

Wczoraj w Indoktrynacjach - nie ma , nie było , żadnego słowa , żadnego obrazu . Wymazany .

Było też trochę o strajku na UG. Czy nam się to dziś podoba czy nie , szefem strajku i przewodniczącym komitetu strajkowego  był Paweł Adamowicz już wtedy nazywany Budyniem .

Wczoraj w Indoktrynacjach - nie ma , nie było , nie istnieje . Wymazany . 

O strajkach bez ich faktycznych szefów. 

I tak widzisz Jacku Kurski  wymazujesz ludzi ze swojej młodości z historii , a mimo wszystko ja napiszę - tak byłeś w Stoczni podczas tego strajku . Ja pamiętam . Bo widzisz jak na 35 czy 40 lecie zmieni się ekipa w TVP i jak tym razem wymazani zostaną Lech i Jarosław , ja bedę pisał - byli tam  i wrzucę jak zawsze zdjęcie gdzie są  - Wałęsa i Kaczyńscy jego doradcy i wspólpracownicy. 

Ty też tam byłeś .   


Wykop Skomentuj12
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Kultura