6 obserwujących
197 notek
142k odsłony
  409   0

Policja w Ośrodku Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych

Dzisiaj o godzinie 6 rano białostocka policja weszła do pomieszczeń naszego Ośrodka Monitorowania. Ośrodek mieści się i pracuje przy ulicy Suzina 6 w Warszawie.  Policja przeszukała ośrodek zabezpieczyła (czyli zabrała) telefony, komputery, laptopy oraz wszelkie nośniki danych. Robiła to na zlecenie prokuratury Białystok północ. Pod tymi działaniami widnieje podpis prokuratora Adama Biała. Jego były już szef Andrzej Zaleski  kiedyś stwierdził iż swastyka to nic złego tylko azjatycki symbol szczęście na szczęście dzięki staraniom tego ośrodka wyleciał.....

PS ciekawe czy Jude raus i tym podobne hasła uznałby za symbol szczęścia a może by się powołał na biblię . W obecnych czasach niczemu już nie można się dziwić.

Jest to legalnie działające stowarzyszenie. Dzisiejsze wejście policji do siedziby Ośrodka jest o próbą zastraszenia i zniszczenia niewygodnej dla rządzących legalnie działającej organizacji pozarządowej.

Z informacji dziennikarzy śledczych wynika też że inne grupy policjantów weszły w tym samym czasie do prywatnych mieszkań członków zarządu stowarzyszenia, siłą odbierano tam komputery i telefony nawet dzieciom które tam mieszkają.

Ośrodek Monitorowania utrzymywany jest wyłącznie z donacji osób popierających nasze działania oraz środków wypracowywanych samodzielnie.

Jeśli chcecie Państwo pomóc w działaniach na rzecz walki z homofobią, rasizmem, islamofobią, antysemityzmem i wszelkimi innymi zachowaniami ksenofobicznymi, możecie przekazać donację na tą organizację. Szczególnie teraz gdy zarekwirowano tej organizacji cały sprzęt komputerowy.

Płatność najlepiej przekazać przy pomocy karty płatniczej lub kredytowej pod adresem:

http://www.trzyrzecze.pl/#!donacja/c1fbi

Jeśli z jakichś powodów nie możesz przekazać darowizny cele statutowe podaję dane do przelewu:

OMZRiK

ul Suzina 6

01-586 Warszawa

nr konta : 40 1060 0076 0000 3380 0017 4943

przelewy z zagranicy:

PL36 1160 2202 0000 0003 0401 1154

kod swift: BIGBPLPW

Bank Millennium S.A.

ul Stanisława Żaryna 2A

02-593 Warszawa

Poniżej przykładowe swastyki w Białymstoku 

image

image

image

image

image

Lubię to! Skomentuj5 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Społeczeństwo