0 obserwujących
109 notek
53k odsłony
173 odsłony

Odsunięcie Mroczkowskiego

Wykop Skomentuj

Hahahaha!!!Wiadomość dnia!!!!Nie omieszkam od paru słów komentarza. Wszystko idzie zgodnie z planem. Pan Mroczkowski musi być medialnie kojarzony z "WIELKIM RYCERZEM NA BIAŁYM KONIU":-)))).Dalsza jego obecność na stanowisku pierwszego trenera musiała wzbudzać z czasem takie bezbarwne odczucia charakterności jak niemoc i bezradność. Dotyczy to oczywiście tych dalej nabijanych w butelkę fanatyków:-) Wycofano więc trenera i ma święty spokój:-))))

Kochani Kibice!!!Pamiętajcie, że Widzewa już dawno nie ma. Nie ma się co dalej oszukiwać. Tak jak umarli żyją w naszych sercach, tak też sukcesy naszego wielkiego klubu nie będą nigdy zapomniane. Ktoś tylko używa herbu, używa nazwy, symbolu.

 Pozostała garstka fanatyków nie wiadomo czego, niech zabiera swoje cztery litery spod zegara, niech odda karnety, karty kibica, niech się w końcu odetnie!!!!!!! Wtedy wiadomy Pan odpuści i wyjedzie!!!!! Klub podzieli los Polonii Warszawa, ale to w tej chwili jest najlepsze dla pamięci i odbudowy prawdziwego Widzewa, który poprzedza tylko i wyłącznie nazwa RTS!!!! Niestety nie jest możliwe stworzenie wielkiego klubu, a taka byłaby ewentualność tylko i wyłącznie w wyniku połączenia z ŁKS-em jakieś dwa lata temu!!!!

  Wracając do Mroczkowskiego. Jeszcze jakiś czas temu uważałem, że jest młodym, zdolnym szkoleniowcem. Niestety, wygląda na to, że jego rola w klubie była inna. Dobrze wiedział o tym Pan Prezes robiąc go pierwszym trenerem. Inni nie byli lepsi, a o pozory ich dobrej pracy zadbano już gdzie indziej. Pan Mroczkowski długo bezrobotny nie będzie. Jego nie podanie się do dymisji to tylko bajka dla ubogich. Lada chwila będzie informacja o ugodzie. Taki etos buduje legendę.

 Przykład Mroczkowskiego to nie jest wyjątek. Podobna sytuacja miała miejsce niedawno w Kielcach. A już jaskółki śpiewają, że to Leszek Ojrzyński będzie nowym trenerem "Cackokopu":-)))))) No chyba, że Bobo:-)))) Bobo też zasłużony i świetnie zna Mroczkowskiego i jego warsztat!!!A może Rafał Ulatowski, jak kadry nie przejmie:-)))) Pracowali przecież już bądź co bądź z Radkiem i z orłem na piersi:-))))

Wykop Skomentuj
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale