Maksymilian
Po pierwsze, BÓG. Po drugie - Ojczyzna.
11 obserwujących
112 notek
78k odsłon
246 odsłon

Odmówmy „Ojcze nasz” w południe!

Wykop Skomentuj8


W niedzielę papież wezwał chrześcijan wszystkich obrządków do włączenia się we wspólnej modlitwie do Boga. Poprosił, abyśmy w południe połączyli się w odmawianiu Modlitwy Pańskiej:


„W tych dniach próby, kiedy ludzkość drży z powodu zagrożenia pandemią, chciałbym zaproponować wszystkim chrześcijanom wspólne wzniesienie głosu do Boga. Zachęcam wszystkich zwierzchników Kościołów i przywódców wszystkich wspólnot chrześcijańskich, a także chrześcijan różnych wyznań, aby błagali Boga Najwyższego i Wszechmogącego odmawiając jednocześnie modlitwę, której nauczył nas Jezus Chrystus. Dlatego zachęcam wszystkich do odmówienia «Ojcze nasz» w środę 25 marca w południe. W dniu, w którym wielu chrześcijan upamiętnia Zwiastowanie Dziewicy Maryi Wcielenie Słowa, oby Pan wysłuchał jednomyślnej modlitwy wszystkich swoich uczniów, którzy przygotowują się na świętowanie zwycięstwa Zmartwychwstałego Chrystusa” - prosi papież.


Łączmy się duchowo w uwielbieniu naszego Pana i Stwórcy, prosząc o pomoc dla całej ludzkości w tym trudnym dla nas czasie. To tylko 1 minuta, a może okazać się zbawienna! Przekazujcie, proszę dalej tę wiadomość.Wykop Skomentuj8
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Społeczeństwo