Danuta Holecka przestała prowadzić "Wiadomości" TVP. Co się stało?

Danuta Holecka, fot. wiadomosci.tvp.pl
Danuta Holecka, fot. wiadomosci.tvp.pl
Od kwietnia Dantuta Holecka przestała pojawiać się na ekranie jako prowadząca "Wiadomości" TVP. Gdzie jest twarz głównego wydania informacyjnego Telewizji Polskiej?

Jak informują wirtualnemedia.pl, Danuta Holecka poszła na urlop. Miała do wykorzystania zaległy oraz tegoroczny. "Na pewno nic złego się nie dzieje, Holecka korzysta z przysługującego jej wypoczynku i wkrótce wróci na ekrany - słyszymy w Telewizji Polskiej" - czytamy w serwisie. 

Ostatnio Danuta Holecka poprowadziła główne wydanie "Wiadomości" TVP pod koniec kwietnia. Kiedy znów zobaczymy ją jako gospodynię głównego wydania informacyjnego Telewizji Polskiej, na razie nie wiadomo. 

Danuta Holecka pracuje w TVP od lat 90. Początkowo przygotowywała relacje z obrad Senatu. Wkrótce zaczęła prowadzić poranne i popołudniowe wydania Wiadomości w TVP1. W 1997 roku na krótko pojawiła się jako twarz głównego wydania. Ponownie prowadzącą główne wydania była od sierpnia 2003 do października 2004 i w 2010. 

Pracowała też w stacji TVP Info, gdzie do 2013 roku była prezenterką audycji Info Serwis i Minęła dwudziesta, oraz w TVP3, gdzie prowadziła programy Echa dnia i Dziennik Regionów.

Od 13 stycznia 2016 ponownie jest prezenterką głównego wydania „Wiadomości”. Prowadzi też rozmowy w ramach "Gościa Wiadomości" w TVP Info oraz pogram Minęła dwudziesta.

Od 1 maja 2019 roku pracuje na stanowisku szefa Wiadomości TVP1.

ja

Lubię to! Skomentuj45 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Kultura