Żona ministra Łukasza Schreibera zdradziła, czy zaszczepi swoją 6-letnią córkę

Instagram/marysiaschreiber
Instagram/marysiaschreiber
Marianna Schreiber w dalszym ciągu chętnie udziela się na Instagramie. Tym razem zdradziła, co sądzi o szczepionkach. Zaszczepi swoją 6-letnią córkę Paulinkę?

Marianna Schreiber stała się znana dzięki temu, że wzięła udział w programie Top Model... bez zgody swojego męża - ministra Łukasza Schreibera.

Wcześniej "zaistniała" dzięki homofobicznemu wpisowi na Twitterze jednak to dopiero udział w programie przyniósł jej rozpoznawalność, a o niesfornej żonie polityka zrobiło się głośno.

Zobacz: Żona ministra w programie TVN. Widzowie: Będzie rozwód?

Marianna Schreiber o szczepieniach

Od tego czasu Marianna Schreiber chętnie udziela się w social mediach. Wygłasza opinie, dzieli się swoją twórczością i zdjęciami.

Zobacz: Pozowanie nago to niejedyna umiejętność Marianny Schreiber. Rysuje i pisze poezję

Teraz żona ministra zdradziła, co sądzi na temat szczepień. Odpowiedziała również na pytanie o to, czy zaszczepi swoją 6-letnią córkę.

– Oczywiście, że bym zaszczepiła swoją córkę na koronawirusa! – powiedziała Schreiber bez wahania, komentując doniesienia o planowanej sprzedaży szczepionek dla dzieci powyżej 5. roku życia.

– Bezpieczeństwo mojego dziecka jest na pierwszym miejscu, tak jak rodzina i oczywiście szczepienie się z tym też wiąże – powiedziała żona Łukasza Schreibera.

Zobacz: Marianna Schreiber o swoim romansie z kobietą: "Miałam za mało męża w domu"

– Pamiętam, jak ciężko z mężem przechodziliśmy COVID-19. To był strach o życie. No i mieliśmy znajomych i ich rodziny, które też bardzo ciężko to przechodziły, dlatego jestem za szczepieniami – wspomina celebrytka.

WP

Czytaj dalej:

Lubię to! Skomentuj106 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości