Żona ministra w programie TVN. Widzowie: Będzie rozwód?

Marianna Schreiber w "Top Model".
Marianna Schreiber w "Top Model".
Marianna Schreiber zgłosiła się do programu "Top Model" TVN. Przyznała, ze jej mąż Łukasz Schreiber, polityk Prawa i Sprawiedliwości nic o tym nie wie i boi się jego reakcji.

Marianna Schreiber to magister pedagogiki i trenerka - tak pisze na swoim profilu. Kobieta zgłosiła się do flagowego programu TVN "Top Model" i dostała się do następnego etapu. Na castingu przyznała, że wcześniej musiała poświęcać się dla kariery męża, który jest znanym politykiem, ale teraz chce realizować swoje marzenia. Stwierdziła też, że boi się jego reakcji. Wyjaśniła, że jej zgłoszenie do programu jest sprzeczne ze spojrzeniem małżonka na obraz rodziny. Chce jednak zostać modelką i postanowiła spróbować swoich sił.

"Do programu poszłam w tajemnicy przed Mężem. Proszę mi wierzyć, nigdy wcześniej nie podjęłam aż takiego ryzyka a podejmowałam je w życiu wiele razy… Całkowicie odcinam się od polityki, moi znajomi i przyjaciele świetnie o tym wiedzą" - napisała na Instagramie pod zdjęciami z castingu.


Widzowie: Ale to będzie głośny rozwód

Widzowie są podzieleni wobec zgłoszenia się Marianny Schreiber do programu TVN. Niektórzy kibicują jej, aby spełniła swoje marzenia. Niektórzy obawiają się, jak zareaguje jej mąż:

„Ale to będzie głośny rozwód” - skomentowała jedna z użytkowniczek.

Wiele osób wypomina żonie polityka PiS wpis, który zamieściła kiedyś na Twitterze. Opublikowała zdjęcie młodej dziewczyny z tęczową torebką, które podpisała słowami „Won z mojego miasta”. Wpis szybko zniknął z jej profilu. Schreiberowie za niego przeprosili.


„Fajna z niej uczestniczka. Taka homofobiczna”,  „Dawanie rozgłosu homofobom” - czytamy w komentarzach na Instagramowym koncie Top Model.

Marianna Schreiber: nie chcielibyście być na moim miejscu

Marianna Schreiber po odniosła się do startu w „Top Model” w relacji udostępnionej w mediach społecznościowych.

"Czy to, że jestem żoną ministra z PiS to znaczy, że ja myślę tak samo, czy myślę w ten sam sposób, czy mam te same poglądy?" - napisała.

"Nie, wy nawet się nad tym nie zastanawiacie i myślę, że wcale nie chcielibyście być na moim miejscu, bo jest to bardzo trudne, kiedy nie masz możliwości powiedzieć prawdy i wytłumaczyć się z czegoś, co jest fake newsem" - stwierdziła.

Zapewniła też, że ma wśród znajomych i przyjaciół wiele osób LGBT oraz "popiera wiele rzeczy, które promuje LGBT". "Oni dobrze to wiedzą, że ja w ten sposób nie myślę i tak tego nie czuję, jak zostało to napisane w internecie" -  wyjaśniła.


Kim jest Łukasz Schreiber?

Łukasz Schreiber to poseł PiS i minister w rządzie premiera Mateusza Morawieckiego. Ma 34 lata, pochodzi z Bydgoszczy. Jest jednym z najbliższych współpracowników Morawieckiego. Pełni też rolę przewodniczącego Stałego Komitetu Rady Ministrów, sekretarza Rady Ministrów i przewodniczącego zespołu ds. programowania prac rządu. Jest też odpowiedzialny za rządowe ustawy.

KJ

Czytaj też:

Lubię to! Skomentuj107 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Kultura