Glovo rozdawało użytkownikom pieniądze. Potem wszystko zniknęło z konta

Instagram/Glovo
Instagram/Glovo
Aplikacja Glovo przygotowała dla użytkowników niespodziankę z okazji Black Friday. Do zgarnięcia było 125 zł. Szczęście nie trwało jednak długo, ponieważ później pieniądze zniknęły z konta.

Wczoraj użytkownicy Glovo mogli znaleźć w aplikacji niezwykłą promocję - po wpisaniu kodu "BLACKFRIDAY", każdy mógł dostać na swoje konto 125 zł do wykorzystania na zamówienia.

"Pieniądze można było użyć przy jednym lub kilku zamówieniach. Działały one jak zwykły bilans na koncie, który można wykorzystać w całkowicie dowolny sposób w ramach aplikacji" - opisywał serwis "Telepolis".

Pieniądze zniknęły z kont użytkowników

Szczęście użytkowników nie trwało jednak długo. Bez żadnego ostrzeżenia, pieniądze zaczęły im znikać z kont. Na portalu Pepper.pl użytkownicy pisali komentarze, w których skarżyli się, że ich zamówienia złożone przy użyciu kodu Glovo na 125 zł są automatycznie anulowane.

Według informacji portalu Telepolis nie dotyczy to jednak wszystkich użytkowników, ponieważ u niektórych cały czas zamówienia były dostępne i zaplanowane w aplikacji. 

W internecie pojawiają się głosy, ze najpewniej informatycy Glovo, testując nadawanie kodów rabatowych, niestety włączyli je naprawdę, co gorsza - najpewniej rabat miał wynosić 25 zł, jedynka z przodu mogła znaleźć się tam przez przypadek.

Internauci piszą również, żeby uważać, składając zamówienia, ponieważ aplikacja zamiast opłacać zamówienie pieniędzmi uzyskanymi z kodu, obciąża kartę podpiętą do aplikacji.

WP

Czytaj dalej:

Lubię to! Skomentuj8 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości