74 obserwujących
1412 notek
1201k odsłon
  869   0

"Inni ludzie", tacy są...

Film pt. "Inni ludzie", wyreżyserowany został przez Aleksandrę Terpińską, do jej scenariusza opartego na książce Doroty Masłowskiej...

Główną postacią jest tu Kamil /gra go Jacek Beler/, który kradnie, ćpa, ale ma też marzenie o własnej raperskiej płycie. Jego matka /Beata Kawka/ jednak w niego nie wierzy, bo też i wcześniej z tym jej wsparciem dla niego bywało różnie.

Kamil w drogerii poznaje ekspedientkę Anetę /Magdalena Koleśniak/ i nawiązuje z nią relację, co mu nie przeszkadza w utrzymywaniu kontaktów intymnych z - bogatszą - Iwoną /Sonia Bohosiewicz/, zdradzaną przez męża /Marek Kalita/.

Dramat się rozwija..., a wszystkiemu towarzyszy - niby - Jezus /Sebastian Fabijański/, rapujący, zresztą podobnie jak i inni, przy rymowanych dialogach.

Autorem zdjęć w tym filmie jest Bartosz Bieniek, a muzyką zajął się Auer.

Poszłam do kina na ten film, mimo, iż zwiastun trochę odstręczał, w tym błędami językowymi jak np. "dobzi", bo chciałam zobaczyć kolejną po "Wojnie polsko-ruskiej" ekranizację książki Masłowskiej. Nie ma tu nudy. I choć konwencja jest pokręcona, to jednak można w nią wejść, aby śledzić losy bohaterów filmu. Cóż, tacy inni też są...
Lubię to! Skomentuj16 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Kultura