Blog
"Uśmiech wędruje daleko"
maia14
68 obserwujących 1083 notki 931310 odsłon
maia14, 10 lutego 2017 r.

"Ciemniejsza strona Greya" jak... cukiereczek

573 9 0 A A A

Skusiłam się na film pt. "Ciemniejsza strona Greya" /reż. James Foley, scen. Niall Leonard/, bo całkiem udany był zwiastun do tego filmu, jak i chciałam zobaczyć - dawno niewidzianą - Kim Basinger, która swoją rolę też tu otrzymała.

Intryga rozwija się na kanwie dania drugiej szansy związkowi Anastasii Steele /Dakota Johnson - śliczna/ i Christiana Greya /Jamie Dornan - dosyć chłystkowaty/.

Ona ma wciąż wątpliwości, ale kocha Christiana, więc chce jednak wejść do "tej samej rzeki". Potem następują różne "próby i próbki", w których pojawia się i "pani Robinson"... czyli Elena Lincoln/Kim Basinger /niestety ponaciągana i dziwnym różem upudrowana/.

Jest też trochę przyjemnej muzyki, Danny Elfmana. I są całkiem różnie kręcone kadry /np. fajne, gdy bohaterowie płynęli wielką łodzią/ autorstwa Johna Schwartzmana.

Ten film, to taki cukiereczek, z grzecznymi scenami erotycznymi. A Grey niby sadysta, a to przecież on uszczęśliwia swoją dziewczynę, gdy ta chce nietypowych - seksualnych - zabaw. I niby ją spętuje, ale przecież to on w efekcie musi wykonać "czarną robotę", włącznie z rozwiązywaniem... Biedny chłopak i jeszcze dla potrzeb filmu poprzypalany.


A na marginesie: Gdzie temu filmowi choćby do "9 i 1/2 tygodnia" ? Tam było ostro, zmysłowo, ale też pięknie. I o więcej chodziło.Opublikowano: 10.02.2017 17:28.
Autor: maia14
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

"Uśmiech wędruje daleko" image

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • To fakt. Taki chce - na siłę - pokazać...
  • Różni zakompleksieni chłopcy, którzy znaleźli miejsce przy PiS-ie, teraz poczuli władzę i...
  • Możliwe, że to ktoś "życzliwy" doniósł. Sprawdź, czy nie masz tam wroga.

Tematy w dziale Kultura