Blog
"Uśmiech wędruje daleko"
maia14
68 obserwujących 1083 notki 931310 odsłon
maia14, 16 czerwca 2017 r.

"Ostra noc"... tu w Miami

260 17 0 A A A

Film pt. "Ostra noc", który wyreżyserowała Lucia Aniello kusił zwiastunem, więc poszłam do kina go obejrzeć.

Jest to historia relacji czterech przyjaciółek, najpierw w college-u, aby szybko przejść do okresu 10 lat poźniej, kiedy dziewczyny postanawiają zorganizować w Miami  - przedślubny - weekend panieński... dla Jess /Scarlett Johansson/. Główną organizatorką jest Alice /Jillian Bell/, gruba z kompleksami, ale szczęśliwa, że ma przyjaciółki. Jest też Blaire /Zoe Kravitz/, z kłopotami małżeńskimi oraz Frankie /Ilana Glazer/, aktywistka... mająca kłopoty z prawem. Do całej tej grupy dojeżdża jeszcze przyjaciółka Jess z Australii, Kiwi/Pippa /Kate Mckinnon/. No i ruszają w długą... po klubach, aby w końcu jednak powrócić do wynajętego - wypasionego - domu, przy którym w sąsiedztwie mają dwoje napalonych na seks sąsiadów /ona to Lea - Demi Moore/.

W pewnym momencie... pada pomysł, aby dla Jess sprowadzić striptizera. I zjawia się jakiś "Scotty" /Ryan Cooper/, który wchodzi w rolę, jednak, gdy wskakuje na niego - siedzącego na krześle - grubaska Alice, dochodzi do ostatecznego nieszczęścia. I trzeba się faceta pozbyć, a przychodzą i inni "goście", więc aferka się rozkręca.

Cała ta akcja ze striptizerem przypomniała mi sytuację, kiedy to w pewną sobotę urządziłyśmy sobie z koleżankami - w ulubionym klubie fitness - babski wieczór i... jakoś przeżyłyśmy. Jednak w poniedziałek do klubu wydzwaniał facet, który... chciał przyjść..., bo był zamówiony /do dziś nie zostało odkryte przez kogo/ do rozbierania się. Musiał to być dziwak, jeśli myślał, że będziemy na niego czekać od soboty do poniedziałku, bo on był "obłożony".

Miami nocą sfotografował w filmie "Ostra noc" - kusząco - Sean Porter, a muzyką całość ubarwił Dominic Lewis.

"Ostra noc", to żadne arcydzieło, ale były momenty, gdy wybuchałam śmiechem, szczególnie, gdy pojawiał się narzeczony Jess, Peter /Paul W. Downs/, np. opatrzony w pampersy, aby szybko - samochodem - do niej dognać i nie tracić czasu nawet  na siku. Śmiech, to przecież zdrowie i wiele rekompensuje. W tym filmie również.

Opublikowano: 16.06.2017 20:40. Ostatnia aktualizacja: 16.06.2017 22:22.
Autor: maia14
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

"Uśmiech wędruje daleko" image

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • To fakt. Taki chce - na siłę - pokazać...
  • Różni zakompleksieni chłopcy, którzy znaleźli miejsce przy PiS-ie, teraz poczuli władzę i...
  • Możliwe, że to ktoś "życzliwy" doniósł. Sprawdź, czy nie masz tam wroga.

Tematy w dziale Kultura