Ułożenia
Sztuka to fizyka bez matematyki
3 obserwujących
108 notek
80k odsłon
  132   0

Astronom Rzeczypospolitej w Polskiej Agencji Kosmicznej i ruch zwany wszechświatem

Wielki Wybuch powstrzymamy i kosmolot szybszy od światła poruszymy
Wielki Wybuch powstrzymamy i kosmolot szybszy od światła poruszymy

Ziemia jest granicą, której inteligencja nie przekroczy
- Księżyc jest granicą Ziemi

Przesłanka: "Zofia chce zostać astronomką. Ma niesamowite osiągnięcia i… wielki problem" - salon24.pl

*

Stanowisko pracy i biuro "Astronoma Rzeczypospolitej" w macierzy postępu AGH x NBP ("aktywność, gospodarka, humanizm" i "nauka, biznes, polityka"), szkic idei:

image

Trzeba by zatem ułożyć takie badania, których wynik uzasadni nowe miejsce pracy w marketingu Polskiej Agencji Kosmicznej.

*

W tej idei do zadań "Astronoma Rzeczypospolitej" należałoby wspieranie astrotalentów w rozwijaniu dostępu do kształcenia i uzyskaniu zatrudnienia, czyniące innowacje w polskiej gospodarce i kreujące kosmiczne splątania z przedsięwzięciami zagranicznymi. Astronom Rzeczypospolitej nie odbiera internautom możliwości współfinansowania projektów poprzez np. zrzutki. Uczestniczy w nich udzielając rekomendacji promocyjnej. Ponadto pozyskując dotacje ze środków publicznych oraz prywatnych. Biuro Astronoma Rzeczypospolitej prowadziłoby promocyjny wykaz inicjatyw organizacji pozarządowych i firm wpierających w edukacji astrotalentów oraz zainteresowania metodami technologii i techniki inżynierii kosmicznej. Wspomagałoby w nawiązywaniu kontaktów. Czyniło splątanie inicjatyw społecznościowych z Polską Agencją Kosmiczną. Zatem potrzeba by było co najmniej w skali 500 tys. zł rocznie na startup stanowiska, biura i funduszu, w celu wspomagania rozwijania wiedzy i umiejętności poprzez działania Astronoma Rzeczypospolitej.

*

Za przesłankę powiadam wam wszechświat naukowy to tylko ułożenie ufizycznienia form ruchu. Nie mniej i nie więcej. Jakie oddziaływania na materię, taki patent. Niemożliwe jest wymyślenie fizyki rzeczy uznanych za niemożliwe. Od zarania dziejów Ziemia w przyszłość się toczy ciągle jednak powracając do tego samego miejsca. Jądro planety stygnie, Ziemia się zapada, rośnie w siłę natury globalna zagłada. Światło prawdę niesie w laboratorium i w niebiesie. Tylko to co jest tym samym oddziałuje ze sobą. Światło przemienia ruch w myśl, a myśl przemienia ruch w czyn. W naturze światła jesteście i w niej się obrócicie, lecz bez światłości do wiecznego ruchu już nie powrócicie. Najdalej we wszechświecie można podążać trajektorią myśli prowadzącej tylko do tego samego miejsca. Świadomość grawitacji jest kotwicą w umyśle dla intelektualnej lewitacji. Po co mądrość polityki ukrywać w papierze, gdy Biblia jest napisana, a i tak oparta jest na wierze? Nie ma takiej polityki, która byłaby silniejsza od fizyki, tylko demokracja uważa, że jest inaczej, nie bo nie.image

Lubię to! Skomentuj9 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale