Ułożenia
Sztuka to fizyka bez matematyki
3 obserwujących
295 notek
104k odsłony
  48   0

"Stan Ukraina" - ostatni odcinek sezonu pierwszego

Amerykańska demokracja patrzy w niebo. Coraz dalej w przeszłość Wszechświata. Biden głosi, że Stany Zjednoczone mogą czynić wielkie rzeczy.

Rozmaitości, Teorie spiskowe

Amerykańska demokracja

Przesłanka: QAnon.

*

W ostatnim odcinku sezonu pierwszego scenariusza idei "stan Ukraina" akcja przenosi się w domenę teorii spiskowych.

*

Amerykańska demokracja patrzy w niebo. Coraz dalej w przeszłość Wszechświata. Biden głosi, że Stany Zjednoczone mogą czynić wielkie rzeczy. 

*

W tym ułożeniu idea "stan Ukraina" została totalnie zaatakowana w Stanach Zjednoczonych przez jej przeciwników, którzy negatywnym marketingiem ujawniają kulturowe patologie amerykańskiej demokracji, podając przykłady m.in. w Stanach Zjednoczonych oraz z Iraku i Afganistanu. I to co się pojawia w mediach jest powalające ideę "stan Ukraina" dla amerykańskiej opinii publicznej. Pojawiają się nawet żądania wprowadzenia poprawki do Konstytucji Stanów Zjednoczonych w celu usunięcia formalnej możliwości przyjęcia idei "stan Ukraina" dla Kongresu oraz hasła by Ukraina trzymała się z dala od amerykańskiej demokracji, która nie ma dobrej profuturo przyszłości dla idei wstąpienia Ukrainy do Unii Stanów Zjednoczonych.

Pod wpływem idei "stan Ukraina" w mediach, nauce, biznesie i polityce Stanów Zjednoczonych dochodzi do dyskusji o konfrontacji przeszłości i przyszłości amerykańskiej demokracji.

Lubię to! Skomentuj Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale